امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123907
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رحمت امینی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری گفت: در جامعه‌ ما تولید نمایش دینی، دقت نظر ظریفی را ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رحمت امینی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری گفت: در جامعه‌ ما تولید نمایش دینی، دقت نظر ظریفی را می‌طلبد. موضوعات اعتقادی همواره مورد توجه هنرمندان بوده اما باید مسیر تولید آثار نمایشی را در این عرصه به‌گونه‌ای پیش بُرد که سلیقه‌ مخاطبان تامین شود.

وی ادامه داد: البته شکی نیست که تماشاگران تئاتر، سلایق مختلفی دارند اما آنچه باید بیشتر مورد توجه باشد توجه به سلیقه‌ عموم مخاطبان است.

این استاد دانشگاه با اشاره به تولیدات مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در ایام محرم و صفر تصریح کرد: اجرای نمایش‌های متناسب با این ایام، از هفته‌ آینده- 18آبان‌ماه 93- در تماشاخانه‌های حوزه هنری شروع می‌شود که برنامه‌های آن اطلاع‌رسانی خواهد شد‌. ضمن این‌که امسال نیز همچون سال گذشته با ویژه برنامه‌ «سوگ‌نامه‌ها و سوگ‌چامه‌ها» از ابتدای ماه صفر- آذرماه- با حضور هنرمندان خوب کشور با محتوای نمایشنامه‌خوانی و اجرا‌خوانی آثار دینی، میزبان علاقه‌مندان خواهیم بود.

مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری همچنین در ارتباط با استمرار اجرای نمایش‌های مذهبی در طول سال خاطرنشان کرد: از اهداف و سیاست‌های حوزه هنری این است که تولید نمایش‌های دینی و انقلابی را همواره مورد حمایت داشته باشد. از این رو تولید و اجرای نمایش‌های دینی در طول سال و بدون توجه به مناسبت‌های تقویمی مورد توجه بوده و هست. اما به هر حال، حال و هوای ماه‌های محرم و صفر ایجاب می‌کند که اجرای نمایش‌های متناسب با این ایام را بیشتر در دستور کار داشته باشیم.

امینی در پایان گفت: نمایش‌های تماشاخانه‌های حوزه هنری در ایام محرم و صفر همواره با استقبال گسترده‌ توده‌ مردم قرار گرفته که امیدوارم با نقد سازنده‌ فعالیت‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، موفقیت‌های بیشتری کسب نماییم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها