امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۲۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123929
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 83
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز به نقل از بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز، حسن عباسی درباره دو مـوضوع «حرّیت و آزاده بودن یا نبودن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز به نقل از بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز، حسن عباسی درباره دو مـوضوع «حرّیت و آزاده بودن یا نبودن سران فتنه» و «امر به معروف و نهی از منکر حکومتی» اظهار کرد: مسئله اول این است که سران فتنه هنوز نسبت به خیانتی که به اساس انقلاب کردند، توبه که نکردند هیچ، طلبکار نظامند از این رو از خودشان حرّیت نشان ندادند و مقایسه حر با سران فتنه، قیاس مع‌الفارق است، به دلیل اینکه حر، حریّت داشت و آزاده مرد بود ولی در سران فتنه این آزادگی دیده نمی‌شود و موضع آنها براندازی حکومت است و نظام از حوزه رأفت با آنها برخورد کرد.

وی افزود: سران فتنه نه تنها توبه نکردند بلکه سعی کردند مسائل را شامل مرور زمان کنند و با بازی‌های ژورنالیستی، رسانه‌ای و ... سیستم را به جایی برساندند که بگویند ما درست عمل کردیم؛ اما همانطوریکه طبق شعارهای آنها «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران»، بعد از پنج سال در روز قدس 93 عمده عناصر جبهه فتنه و افراد ردیف سوم و چهارمشان که در رسانه‌ها هستند گفتند عجب انگی به ما زده شده و باید کاری کنیم که ننگ از دامنمان زود رانده شود.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز ادامه داد: اما این پرواضح است که وقتی در همراهی کلینتون و کاخ سفید و دولت تروریست‌پرور عربستان، حتی حاضر نشدند مقابل دشمنان قسم خورده ملت بایستند و حتی وقتی کمونیست‌ها و بهایی‌ها و منافقین و سلطنت‌طلب‌ها همه از این‌ها حمایت کردند، حاضر نشدند بین آنها با خودشان مرز ایجاد کنند. مگر می‌شود اتاق فکرشان در سرزمین دشمن باشد و امام را نفی کنند و خود را طبق قوانین نظام بدانند؟ از این رو میرحسین موسوی و کروبی در واقع مرده‌ بین‌های سیاسی هستند.

عباسی ادامه داد: برخی هم نیز به دنبال اسلام منهای روحانیت هستند و اگر کسی در جامعه دینی اسلام منهای روحانیت را ترویج کند به نتیجه نخواهند رسید همانطورکه در دوران بنی‌صدر دیدیم و روحانیت منهای اسلام شکست خورد زیرا ملت با خط امام و راه ائمه پیمانی بسته که از آن راه عدول نمی‌کند و چه اصولگرا چه اصلاح‌طلب اگر بخواهند منحرف شوند، محکوم به شکست هستند.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امر به معروف در کشور تحریف شده و محدود شده است به تذکر به دختر و پسر و قضیه حجاب، اما امر به معروف حکومتی اسمش شده نقد!

عباسی ادامه داد: ما همیشه در 15 سال گذشته گفتیم چرا به امر به معروف مسئولان می‌گویند نقد و به آنچه که در کوچه و بازار به چهار تا دختر و پسر گفته می‌شود می‌گویند امر به معروف و نهی از منکر؟! مثلا وقتی می‌گویی بانکداری ربوی است، می‌گویند نقد کردی! یعنی این امر را نهی از منکر نمی‌دانند.

انتهای پیام/60002/ع/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار