امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123933
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 130
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، الله‌وردی نوبخت عصر امروز در جریان بازدید استاندار اردبیل از پایگاه انتقال خون اردبیل اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، الله‌وردی نوبخت عصر امروز در جریان بازدید استاندار اردبیل از پایگاه انتقال خون اردبیل اظهار کرد: حجم مراجعات مردم به پایگاه‌های انتقال خون در روزهای گذشته به حدی بود که کارکنان تلاشگر این مجموعه شبانه‌روز سعی کردند تا پذیرش مناسب و شایسته‌ای را انجام داده و خدمات مطلوب‌تری را به هموطنان و اهداکنندگان خون ارائه کنند.

وی با بیان اینکه در دو روز تاسوعا و عاشورا بیش از یک‌هزار و 770 نفر اهدای خون کردند، گفت: این اهدای خون در کمک به همنوع و با نیت خالص انجام شده که به نسبت سال قبل در همین مدت هفت برابر افزایش یافته است.

مدیرکل انتقال خون استان با بیان اینکه بیش از 840 نفر در تاسوعا و افزون بر 930 نفر در عاشورای امسال بخشی از خون خود را به بیماران اهدا کردند، افزود: این اهدای خون شامل اهداکنندگان مستمر و عادی بوده است.

نوبخت در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: از این تعداد حدود 480 نفر از اهداکنندگان مستمر خون بودند و بیش از 260 نفر نیز برای اولین بار خون اهدا کردند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، در این بازدید استاندار اردبیل در سخنانی بیان کرد: اهدای خون به بیماران نیازمند یکی از مصادیق نوع‌دوستی و رفتارهای خداپسندانه است و مشارکت مردم نیک‌اندیش ما در این امر به ویژه در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی ستودنی است.

مجید خدابخش با قدردانی از اهتمام کارکنان این پایگاه در خون‌گیری از اهداکنندگان در دو روز گذشته اضافه کرد: براساس آموزه‌های دینی هر کس انسانی را از مرگ نجات دهد به منزله آن است که جامعه‌ای را نجات داده بنابراین ارزش معنوی این‌گونه فعالیت‌ها قابل سنجش با معیارهای مادی نیست.

وی با اشاره به ارتقاء نسبی امکانات مراکز انتقال خون استان نسبت به سال‌های گذشته ادامه داد: برای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به بیماران نیازمند این روند رو به رشد باید همچنان ادامه یابد.

انتهای پیام/62001/ش30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار