امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123939
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۱
تعداد بازدید: 25
کیهان قهرمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: رزمایش الی بیت‌المقدس همزمان با مرکز استان در سطح شهرستان‌ها و نواحی سپاه زنجان ...

کیهان قهرمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: رزمایش الی بیت‌المقدس همزمان با مرکز استان در سطح شهرستان‌ها و نواحی سپاه زنجان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رزمایش الی بیت‌المقدس به مدت دو روز در زنجان برگزار می‌شود، تصریح کرد: این رزمایش در روزهای 15 و 16 آبان ماه جاری برگزار می‌شود.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه این رزمایش در پادگان مالک اشتر زنجان برگزار می‌شود، افزود: این رزمایش در اردوگاه‌های قدس شهرستان‌های استان زنجان برگزار می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه این رزمایش ساعت 10 صبح فردا در زنجان برگزار می‌شود، گفت: اجرای این رزمایش تا بعد از ظهر روز جمعه ادامه می‌یابد.

قهرمانی به اهداف برگزاری این رزمایش اشاره کرد و بیان داشت: این رزمایش برای ارتقای توان رزمی و حفظ آمادگی بسیج برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رزمایش الی بیت‌المقدس با هدف بصیرت‌افزایی و آمادگی توان رزمی بسیجیان برگزار می‌شود، گفت: بالا بردن توان رزمی گردان‌های واکنش سریع از اهداف برگزاری این رزمایش است.
انتهای پیام/73008/ذ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها