امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123940
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۱
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار ‌احمد گراوند‌ اظهار داشت: به دنبال اقدامات همه جانبه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار ‌احمد گراوند‌ اظهار داشت: به دنبال اقدامات همه جانبه از قبیل، احداث جاده و پاسگاه‌، برجک و تجدیدنظر در آموزش نیروها به صورت کاربردی و اجرای کمین‌های هدفمند و تغییر تاکتیک‌ها و به‌کارگیری تجهیزات جدید واگذاری شده و همچنین با تقویت منابع مخبرین که در چند ماهه اخیر در استان سیستان و بلوچستان به عمل آمد، مرزداران هنگ مرزی سراوان موفق شدند با هوشیاری کامل با اشرافیت اطلاعاتی، از قصد یک باند مواد مخدر برای انتقال محموله سنگین به داخل کشور آگاه و بلافاصله نسبت به پوشش کامل نوار مرزی پرداختند.

وی افزود: مرزداران‌، ضمن انجام کمین و ردزنی در مسیرهای صعب‌العبور‌، منطقه را زیرپوشش کامل خود درآوردند و سرانجام توانستند ضمن کشف محل اختفاء محموله، سوداگران مرگ را در انتقال مواد مخدر به داخل کشور ناکام گذارند.

گراوند در خصوص کشفیات به دست آمده در این عملیات گفت: با بررسی دقیق محل، مرزداران موفق شدند مقدار یک تن و 810 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و 428 کیلوگرم حشیش به مجموع 2 تن و 238 کیلوگرم را کشف و ضبط کنند.

وی در پایان ضمن قدردانی از نقش مؤثر همکاری مرزنشینان در برقراری امنیت پایدار و کنترل مرزهای استان خاطرنشان ساخت: ان‌شاء‌الله مرزداران غیور میهن اسلامی بتوانند با ارائه خدمات صادقانه خود ادامه دهنده راه شهدای گرانقدر باشند.
انتهای پیام/75004/ش/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها