امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123975
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با ملوان گفت: ایام سوگواری را تسلیت می‌گویم و خوشحالیم که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با ملوان گفت: ایام سوگواری را تسلیت می‌گویم و خوشحالیم که زاینده‌رود هم بالاخره آبگیر شد و رود زنده ما هم در شهر اصفهان آب‌گیر شد. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و قطع نشود. بازی فردا حساس است و ملوان و ذوب آهن شرایط خوبی ندارند و سه امتیاز برای هر دو تیم حیاتی است و امیدوارم هر تیمی که شایسته‌ است پیروز شود.

وی ادامه داد: هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. حدادی‌فر محروم است و یک مصدوم هم داریم. انگیزه زیادی داریم که سه امتیاز را بگیریم و وضعیت خودمان را در جدول بهتر کنیم. منتظریم ببینیم بازیکنان ما می‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند  و نکات فنی را به بچه‌ها گفته‌ایم. امیدوارم با دست پر به اصفهان برگردیم.

گل‌محمدی در مورد اینکه چرا ذوب آهن مثل گذشته مقتدر نیست گفت: در مورد این مسایل زیاد صحبت شده،  از نظر امکانات و سخت‌افزاری تیم خوبی هستیم اما بازیکن سازی در چند سال گذشته وجود نداشته و با وجود هزینه‌های زیاد از نظر ساخت بازیکن کاری صورت نگرفته است. خیلی از استعدادهای ذوب آهن از بین رفته است، برخلاف چند سال قبل که همواره ذوب آهن بازیکنان خوبی داشته است. این مساله هم به سوء مدیریت گذشته برمی‌گردد و نیاز به زمان است تا این شرایط درست شود و این مرحله را بگذرانیم.

سرمربی تیم ذوب آهن تصریح کرد: متاسفانه همین امسال خیلی وقت گذاشتیم که چند جوان با استعداد و خوب را به ترکیب بیاوریم و بازی بدهیم اما فقط یک مهاجم پیدا کردیم. باید بیشتر روی این مساله تمرکز داشته باشیم. آینده فوتبال ذوب آهن به کار امروزمان بستگی دارد و با مدیریت خوب آذری روی جوانان سرمایه گذاری می‌کنیم.

وی در مورد اینکه چرا تیم‌های ریشته‌دار چنین شرایطی دارند گفت: ملوان هم شاید به ذوب آهن در زمینه بازیکن سازی شبیه باشد. ملوان همواره 90 درصد از بازیکنانش بومی بوده‌اند و بازیکنانی مثل مازیار و پژمان نوری از ملوان کار خود را شروع می‌کردند و اکنون در رده‌های تیم ملی پایه هم همین مشکل را داشتیم و این زنگ خطری برای فوتبال ماست که بیشتر به فکر استعداد یابی و جوانان باشد. مربیان خوبی به جوانان آموزش بدهند. این مساله کمرنگ شده بود و اکنون نتیجه اش را می‌بینیم. با این وضعیت فوتبال پایه از بین می‌رود.

گل‌محمدی در مورد تعطیلی طولانی لیگ گفت: حدود 50 روز تعطیلی داریم که خیلی سخت است. این برنامه ‌ریزی به نفع فوتبال ایران نیست و لیگ را از پویایی می‌اندازد. منِ مربی به جای اینکه به فکر بازی و مسابقات باشم فقط به فکر برنامه ریزی در تعطیلات هستم و هرچقدر هم تمرین کنیم و اردو بگذاریم. بازهم از شرایط مسابقه بازیکنان خارج می‌شوند و برنامه ریزی لیگ برنامه مناسبی نبوده و باید فکری اساسی برای فصل های آینده شود.
انتهای پیام/د
   

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها