امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123977
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معترضان «تسخیر لس‌آنجلس» روز چهارشنبه به وقت محلی (دیروز) بعنوان بخشی از تظاهرات میلیونی

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معترضان «تسخیر لس‌آنجلس» روز چهارشنبه به وقت محلی (دیروز) بعنوان بخشی از تظاهرات میلیونی جهانی نقاب‌داران در «هالیوود» لس‌آنجلس تجمع برپا کردند.

طبق این گزارش، معترضان با نقاب‌هایی به خیابان آمدند تا اعتراض خود را به دولت فاسد نشان دهند. این اعتراضات توسط گروه «آنونیموس» (ناشناس‌ها) سازماندهی شده بود.

طبق این گزارش، گروه 75 نفری از معترضان در حومه لس‌آنجلس تظاهرات خود را به خشونت پلیس برگزار کردند. تظاهرات میلیونی نقاب‌داران در سطح جهان توسط آنونیموس برای روز 5 نوامبر سازماندهی شده بود.

این گروه در وب‌سایت مربوط به خود نوشته بود که این دومین سال از بزرگترین تظاهرات جهانی به حساب میاید.

در آمریکا، تظاهرات در شهرهای دالس، واشنگتن، کانزاس و در سطح جهان در لندن در اعتراض به عملکرد دولت‌های این کشورها برگزار شد.

گروهی از فعالان ضد سرمایه‌داری در لندن در اعتراض به نابرابری اقتصادی، سیاست‌های ریاضتی دولت انگلیس، نقض حقوق بشر و شنود ارتباطات تلفنی و اینترنتی، هم‌چنین کودک‌آزاری میان مقامات این کشور، چهارشنبه عصر (دیروز) راهپیمایی کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها