امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123978
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 15
حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفتگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره ...

حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفتگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره اظهارات وزیر خارجه سوریه درباره روابط ایران و سوریه گفت: آنچه از لسان وزیر خارجه سوریه در خصوص روابط استراتژیک تهران و دمشق بیان شد، دقیق است.

وی افزود:اگر رهبری و ایستادگی بشار اسد و مقاومت مردم سوریه در مقابله با توطئه گران و تروریست های تکفیری نبود اکنون جهان شاهد حاکمیت تروریست ها در دمشق می بود.

معاون وزیر خارجه کشورمان تصریح کرد:  تهران و مسکو با همراهی برخی کشورها به حمایت های خود از سوریه ادامه می دهند و هرگونه راهکار نظامی و امنیتی را مردود دانسته و بر راهکار سیاسی تاکید دارند.

امیرعبداللهیان عنوان کرد که هیچگونه اختلاف نظری در سطوح عالی ایران بر سر کمک به سوریه در مقابله با تروریسم و تداوم روابط استراتژیک دو کشور وجود ندارد.

وی ادامه داد: حمایت جمعی منطقه ای از کشورهای مورد هجوم تروریسم به نفع همه کشورها و دولتهاست و جمهوری اسلامی ایران در این مسیر با جدیت، درایت و اقتدار عمل می کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها