امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123979
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خانه ملت، محمدجواد کولیوند از حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران و مهدی چمران ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خانه ملت، محمدجواد کولیوند از حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران و مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در نشست هفته آینده کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس خبر داد و گفت: این نشست مشترک روز یکشنبه (18 آبان) با هدف بررسی طرح اصلاح قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و شهرداری‌ها برگزار می‌شود.

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در چند هفته اخیر نشست‌های مشترکی میان اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، مسئولان وزارت کشور و کارشناسان مرکز پژوهش‌ها برای بررسی طرح اصلاح قانون شوراها برگزار و نقطه نظرات تمام دستگاه‌ها و سازمان‌ها در این رابطه دریافت شد، از این رو برای دریافت نظرات نهایی و رسیدگی بیشتر نشست مشترک مجلس، شهرداری و شورای شهر تهران برگزار می شود.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، افزود: طرح اصلاح قانون شوراها در شرایط کنونی مراحل پایانی بررسی خود را می‌گذارند و احتمالا در هفته‌های آینده این طرح برای تصویب به صحن علنی مجلس ارجاع می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار