امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123981
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 16
عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; < /a>، با اشاره به اظهارات جدید سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مبنی بر طرح موضوع حقوق‌بشر در مذاکرات آتی هسته‌ای کشورمان اظهار داشت: آنچه که در مذاکرات و توافقات اولیه وجود داشته صرفاً‌ پیرامون موضوعات هسته‌ای بوده است.

وی افزود: موارد نقض حقوق‌بشر در آمریکا به اندازه‌ای است که امکان صحبت درباره آن درباره آن در جریان روند مذاکرات هسته‌ای وجود ندارد و سالیان سال زمان می‌برد که بتوانیم درباره موراد نقض حقوق بشر در آمریکا بتوانیم صحبت کنیم.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر همین اساس تأکید کرد: در جریان مذاکرات بین ایران و 1+5 صرفاً درباره موضوعات هسته‌ای گفت‌وگو می‌کنیم.

وی در ادامه با اشاره به شکست دموکرات‌ها در انتخابات مجلس سنای آمریکا و پیروزی جمهوری‌خواهان و تأثیر این موضوع بر مذاکرات هسته‌ای، توضیح داد: ما فارغ از اینکه چه گروهی ارکان حاکمیت را در آمریکا به دست گیرد، مذاکرات با 1+5 را ادامه می‌دهیم، علی‌القاعده در مسائل راهبردی نباید تأثیر چندانی داشته باشد.

منصوری در پایان با انتقاد از عدم اعلام میزان مشارکت مردم در انتخابات مجلس سنای آمریکا، خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است اینکه انتخابات مجلس سنای آمریکا با پایین‌ترین سطح مشارکت مواجه بوده است، عدم اعلام میزان مشارکت در این انتخابات توسط دولت آمریکا، نشان می‌دهد مدعیان دموکراسی در آمریکا با چه میزان رأیی وارد مجلس سنای آمریکا شدند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها