امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123997
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نوجوان 18 ساله انگلیسی به اتهام داشتن بمب و سلاح و نیت بمب‌گذاری در دانشگاه نیوکاسل ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نوجوان 18 ساله انگلیسی به اتهام داشتن بمب و سلاح و نیت بمب‌گذاری در دانشگاه نیوکاسل دستگیر شد. بر اساس گفته‌های دادگاه این نوجوان قصد «تخریب جدی» دانشگاه نیوکاسل را داشته‌است که با شناسایی پلیس جلوی این تخریب جدی گرفته‌شد.

روزنامه گاردین به نقل از پلیس انگلیس نوشت «"لیام لیبورد" نوجوان 18 ساله اهل «همیلتن» به اتهام داشتن اسلحه گرم و نیت به‌مخاطره‌انداختن زندگی دیگر شهروندان شناسایی و دستگیر شده‌است».

نیروهای پلیس انگلیس اضافه‌کردند با شناسایی این فرد جلوی وقوع حادثه در دانشگاه نیوکاسل را گرفته‌اند. تحقیقات برای شناسایی این فرد پس از انتشار مطلبی در شبکه‌های اجتماعی توسط پلیس آغاز و دستگیری این فرد در پی گزارش روز دوشنبه مبنی بر نگرانی ساکنین منطقه «آرتورز هیل» از حضور فردی حوالی این منطقه مسکونی صورت گرفت. پلیس انگلیس با تخلیه 50 خانه مسکونی و ایجاد کمربند امنیتی تلاش برای یافتن بمب احتمالی توسط تیم اکتشاف بمب را آغاز کرد. 

به نوشته پایگاه خبری «کرونیکل لایو» دانشگاه نیوکاسل همکاری‌ موثری با پلیس برای شناسایی و یافتن فرد بمب‌گذار داشته‌است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها