امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123998
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ریاست پلیس فرانسه در اظهاراتی از افزایش نگران‌کنننده معضل خودکشی میان نیروهای پلیس این ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ریاست پلیس فرانسه در اظهاراتی از افزایش نگران‌کنننده معضل خودکشی میان نیروهای پلیس این کشور خبر داد.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، ریاست پلیس فرانسه روز چهارشنبه (دیروز) در اظهاراتی اعلام کرد: «برنار کازونوو وزیر کشور فرانسه ابتدای سال 2015 تدابیر جدیدی را بمنظور پیشگیری از وقوع خودکشی در پلیس فرانسه که میزان آن به طور نگران‌کننده‌ای در حال افزایش است، اتخاذ خواهد کرد.»

بر اساس این گزارش، از ابتدای سال 2014، 46 مورد خودکشی در پلیس فرانسه به ثبت رسیده است که اگر روند به روال کنونی ادامه داشته باشد، بیم آن وجود دارد که رکورد کشته شدن 70 پلیس طی سال 1996 نیز شکسته شود.

رئیس پلیس ملی فرانسه در اظهاراتی اعلام کرد: «علیرغم تدابیری که طی سال‌های اخیر در راستای مبارزه با خودکشی در پلیس فرانسه صورت گرفته، یافتن راه‌حل‌های دیگر باید تقویت شود.»

خودکشی در میان نیروهای پلیس فرانسه ظرف سال‌های اخیر تشدید شده به گونه‌ای که ظرف 5 سال اخیر به طور میانگین در هر سال حدود 40 نفر از نیروهای پلیس این کشور اقدام به خودکشی کرده‌اند که در بیشتر موارد نیز اسلحه‌ای که در اختیار آنان قرار داشته برای خودکشی مورد استفاده قرار گرفته است.

افزایش تدابیر ریاضتی در فرانسه و کاهش قدرت خرید شهروندان این کشور از جمله عواملی است که بر روحیه مردم بسیار تأثیر گذاشته و اقشار مختلف فرانسویان را از زندگی ناامید کرده است به گونه‌ای که هر از چند گاهی شاهد وقوع خودکشی در ادارات و سازمان‌های مختلف فرانسه اعم از اداره پست، مخابرات و ... هستیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها