امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۲۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124011
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 118
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «خالد البطش» از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی اعلام کرد که دشمن اسرائیلی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «خالد البطش» از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی اعلام کرد که دشمن اسرائیلی به دنبال دور کردن فلسطینیان از مسجدالاقصی است و آنچه در حال حاضر مردم قدس انجام می‌دهند حاکی از خشم آنها در قبال اتفاقات قدس اشغالی است.

البطش در گفت‌وگو با «رادیو قدس» ضمن تبریک دو عملیات شهادت‌طلبانه «معتز حجازی» از قدس (جزئیات بیشتر) و «ابراهیم عکاری» از الخلیل (جزئیات بیشتر) در قدس اشغالی افزود که این اقدامات تاکید می‌کند که مردم قدس تجاوز به مسجدالاقصی ، تقسیم و زمان و مکانی آن و یهودی کردن این مسجد را نمی‌پذیرند.

البطش در پاسخ به سوالی پیرامون ادامه اینگونه اقدامات گفت: چه چیزی می‌تواند اینگونه اقدامات مقاومتی پس از گسترش هتک‌حرمت‌های گسترده به مسجدالاقصی، تقسیم زمانی و مکانی و تلاش براب یهودی کردن آن را متوقف کند.

بنا به گزارش «فلسطین الیوم»، «داوود شهاب» مسئول رسانه‌ای جهاد اسلامی نیز ضمن تبریک عملیات‌های شهادت‌طلبانه گفت: این اقدامان نشانه زنده بودن ملت ما و قدرت مقابله جوانان فلسطینی در مقابله با دشمن صهیونیستی است.

وی افزود که اگر تحرکات علیه مقدسات ادامه یابد هر وجب از خاک فلسطین به صحنه درگیری با دشمن تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها