امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 27
۰۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124016
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین به نقل از «ال‌‌ونزولانو»، گروه‌های پیرو «هوگو چاوز» رئیس‌جمهور فقید ونزوئلا با ارسال بیانیه‌ای ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین به نقل از «ال‌‌ونزولانو»، گروه‌های پیرو «هوگو چاوز» رئیس‌جمهور فقید ونزوئلا با ارسال بیانیه‌ای از دولت این کشور خواستند تا آنها را شامل طرح ملی خلع سلاح نکند؛ این طرح در ماه سپتامبر سال جاری (شهریور 93) توسط «نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهور ونزوئلا تصویب شد.

بیانیه گروه طرفداران «چاوز» طی نشستی مطبوعاتی در «کاراکاس» پایتخت ونزوئلا خوانده شد؛ آنها در بیانیه مذکور تصریح کردند: به نظر ما اینکه از تشکل‌های انقلابی بخواهند همچون باندهای جنایتکار خلع سلاح شوند امری نامعقول است.

نمایندگان 260 تشکل ونزوئلایی خود را به عنوان کارگران و مبارزان اجتماعی معرفی کرده و بر نقش اساسی خود در دفاع از انقلاب بولیواری که توسط «چاوز» آغاز شده تاکید کردند.

هواداران «چاوز» در این بیانیه خاطرنشان کردند: نه! ما باندهای جنایتکارانه نیستیم، ما سازمان‌های انقلابی هستیم؛ انقلاب ما صلح‌آمیز است اما غیرمسلحانه نیست.

«جانی سوبرا» یکی از اعضای واحد نظامی گردان «4‌اف» نیز بر لزوم خلع سلاح کردن جنایتکاران تاکید کرد.

رئیس‌جمهور ونزوئلا در ماه سپتامبر طرحی ملی را تصویب کرد که به موجب آن تمام سلاح‌های گرمی که در اختیار غیرنظامیان قرار دارند، باید جمع‌آوری شده و تحت کنترل نیروهای مسلح ونزوئلا قرار بگیرند.

به گزارش فارس، دولت ونزوئلا سعی دارد با تدابیر عملی همچون طرح «میهن امن» و «ماموریتی برای تمام زندگی ونزوئلا»، صلح و امنیت را برای شهروندان خود به ارمغان آورد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها