امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124018
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فرانسه سه مرد بین 20 تا 30 سال را که مالکان یک هواپیمای بدون سرنشین در نزدیکی رآکتور اتمی

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فرانسه سه مرد بین 20 تا 30 سال را که مالکان یک هواپیمای بدون سرنشین در نزدیکی رآکتور اتمی فرانسه‌اند، دستگیر کرد.

برای اولین بار پس از زمانی که پروازهای مرموز هواپیماهای بدون سرنشین از اوایل ماه اکتبر بر فراز رآکتورهای اتمی فرانسه افزایش یافت، افرادی در رابطه با این پروازهای مرموز دستگیر شدند.

تا کنون حداقل 15 مورد پرواز هواپیمای بدون سرنشین بر فراز رآکتورهای اتمی فرانسه گزارش شده‌است که نگرانی‌ها برای امنیت این رآکتورهای هسته‌ای برق را موجب شدند.

ژاندارمری ملی فرانسه به خبرنگاران گفت این سه مرد به همراه یک هواپیمای بدون سرنشین در نزدیکی رآکتور برق شهر «بلوی »در جنوب پاریس دستگیر شدند.

هفته گذشته خبرگزاری رویترز به نقل از سخنگوی شرکت برق فرانسه EDF، گزارش داد از تاریخ 13 مهرماه پهپادهای بی‌نام و نشانی بر فراز 7 رآکتور هسته‌ای در نزدیکی پاریس پرواز می‌کردند اما تا آن زمان هیچ خطری از جانب این پهپادها رآکتورهای هسته‌ای را تهدید نمی‌کرد.

مقامات فرانسوی هم‌چنین گفته‌بودند اقدامات قضایی برای تعیین ماهیت این پهپادها در دست اجراست چراکه پرواز این پهپادها بر فراز رآکتورهای هسته‌ای ممکن است برای امنیت آن‌ها مخاطره‌آمیز باشد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها