امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124038
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از آمل، محمد حسین‌زاده‌لداری شامگاه چهارشنبه در جلسه بررسی وضعیت ساماندهی و جمع‌آوری متکدیان پنج شهر

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از آمل، محمد حسین‌زاده‌لداری شامگاه چهارشنبه در جلسه بررسی وضعیت ساماندهی و جمع‌آوری متکدیان پنج شهر مازندران در آمل بیان کرد: فعالیت متکدیان و تکدی‌گری امروزه از حالت سنتی درآمده و حالتی پیشرفته به خود گرفته است.

وی تصریح کرد: با وجود شکل پیشرفته تکدی‌گری، امروزه این معضل به عنوان شغل برای این دسته از افراد لحاظ می‌شود و باید در این زمینه با جدیت و قاطعیت برخورد شود.

این مسئول با اعلام اینکه رسانه‌ها، مطبوعات و اصحاب خبر باید در زمینه جمع‌آوری و عدم کمک کردن مردم به متکدیان، یاری‌رسان مسئولان باشند، خاطرنشان کرد: باید برخورد با این پدیده شوم، جدی و مستمر باشد.

حسین‌زاده با اعلام اینکه شهرستان فریدونکنار نیز در زمینه توسعه و تجهیز مرکز حیات نو در آمل که برای جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان شهرهای میانی و مرکزی مازندران در نظر گرفته شده آمادگی دارد، ادامه داد: فریدونکنار یکی از شهرهای زیبای ساحلی و توریست‌پذیر مازندران است که متکدیان در آن بیشتر در اوقات تعطیل فعالیت دارند.

فرماندار فریدونکنار با اعلام اینکه متکدیان با آغاز سفر مسافران در تعطیلات نوروز، تابستان و دیگر روزها به سواحل در فریدونکنار بیشتر از دیگر اوقات به چشم می‌آید، اذعان داشت: این شهرستان نسبت به دیگر شهرها کمتر از این پدیده شوم رنج می‌برد.

وی یادآور شد: متکدیان در هر شهری چهره زیبای شهری را خدشه‌دار می‌کنند و بر سیمای آن تاثیر منفی دارند.

انتهای پیام/86012/ی20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها