امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124048
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
 محمد نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس،با اشاره به همکاری خیرین با سازمان بهزیستی جهت ساخت شیرخوارگاه و مراکز نگهداری معلولان و سالمندان ...

 محمد نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس،با اشاره به همکاری خیرین با سازمان بهزیستی جهت ساخت شیرخوارگاه و مراکز نگهداری معلولان و سالمندان اظهار داشت: با برنامه ریزی انجام شده هم اکنون از ظرفیت این عزیزان در این عرصه‌ها استفاده می‌شود.

وی با اشاره به تأکید رئیس سازمان بهزیستی کشور در بخش حمایت از خیرین در بهزیستی گفت: با ورود خیرین به سازمان بهزیستی و همچنین فراهم شدن فضای کار برای آنها شاهد اتفاقات خوبی هستیم.

نصیری به ساخت تعدادی از شیرخوارگاه‌های استاندار و مجهز توسط خیرین اشاره کرد و افزود: هم اکنون یک شیرخوارگاه مجهز در ایلام در حال ساخت است که تا پایان سال این مجموعه به بهره‌برداری خواهد رسید.

رئیس دبیرخانه مشارکت‌های مردمی بهزیستی ادامه داد: ساخت زائر سرای ویژه معلولان که از سال گذشته در مشهد  آغاز شده نیز به سرعت در حال پیش روی است که به زودی این مجموعه نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

نصیری همچنین به ساخت تعدادی دیگر از شیرخوارگاه در سایر استان اشاره کرد و گفت: شیرخوارگاه شبیر در تهران، گیلان و آسایشگاه معلولان نیز طبق زمانبندی خود در حال اجرا قرار دارند.

وی اظهار داشت: در ایام محرم امسال میزان کمک‌های خیرین و هموطنان به مراکز بهزیستی از جمله شیرخوارگاه‌ها،آسایشگاه‌ها نسبت به گذشته بیشتر شده است.
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها