امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124063
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 137
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سایت شبکه تلویزیونی بلومبرگ در گزارشی با اشاره به پیروزی اخیر جمهوری‌خواهان در انتخابات ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سایت شبکه تلویزیونی بلومبرگ در گزارشی با اشاره به پیروزی اخیر جمهوری‌خواهان در انتخابات میان دوره‌ای تاکید کرد که کنگره جدید را از ایران دور کنید.

بلومبرگ در این مطلب با اشاره به اینکه دیپلمات‌های ایرانی به خوبی می‌دانند معنی کنترل کنگره توسط جمهوری خواهان افزایش تحریم‌ها و کاهش میزان مصالحه است و افزود: این فشارهای در آستانه 24 نوامبر و مذاکرات برای رسیدن به توافق است.

بلومبرگ با اشاره به اینکه ایده تصویب تحریم‌های جدید علیه ایده‌ای اشتباه است تاکید کرد که این تحریم‌ها می‌تواند مذاکرات با ایران برای رسیدن به توافقی طولانی مدت را تخریب کند.
نویسنده این مقاله با اشاره به اینکه سیاست دولت باراک اوباما در قبال ایران موفق بوده است تصریح کرد که ایران اکنون از ذخایر سوخت هسته ای خود کاسته است که این ذخایر به طور بالقوه می‌توانند تبدیل به سلاح هسته‌ای شوند.
بلومبرگ در ادامه می افزاید: مجازات جدید توسط آمریکا در شرایط کنونی توافق بلند مدت را تخریب می‌کند و احتمالا ایران هم با تخریب مذاکرات بلند مدت تولید سوخت هسته‌ای را با سرعت بیشتر از سر خواهد گرفت.
سایت شبکه تلویزیونی بلومبرگ در ادامه می‌نویسد: واضح است که راه حلی غیر دیپلماتیک نمی تواند برنامه هسته ای ایران را پایان دهد یا اینکه تضمین دهد که ایران هرگز به سمت ساخت سلاح نخواهد رفت.هدف از مذاکرات این است که که بتواند برنامه ایران را به عقب ببرد و پس از یک دهه فشار بین المللی آشکار است که ایران هزگر تمام توان خود برای تولید سوخت هسته‌ای را کنار نمی‌گذارد. 
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها