امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124064
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «لوید اوستن» رئیس ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا طی سخنرانی در مرکز شورای آتلانتیک در ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «لوید اوستن» رئیس ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا طی سخنرانی در مرکز شورای آتلانتیک در مورد ائتلاف موسوم به ضد تروریستی در خاورمیانه، به اظهار نظر پرداخت.

وی گفت: جنگ با تروریست‌های داعش چندین سال طول خواهد کشید و ماندن کشورهای عضو ائتلاف به خود کشورها و اولویات آن‌ها مربوط است.

لوید اوستن، هدف ائتلاف را نه تنها غلبه بر داعش بلکه تغییر اوضاع در عراق و سوریه ذکر کرد تا بار دیگر تروریست‌ها نتوانند به این کشورها باز گردند.

رئیس ستاد فرماندهی ارتش آمریکا در ادامه مقصد فروش نیمی از سلاح های آمریکایی را کشورها خاورمیانه و هم پیمان آمریکا ذکر کرد.

این مقام بلندپایه ارتش آمریکا در اشاره به اوضاع یمن نیز گفت: در یمن خطر از دست دادن متحد آمریکا وجود دارد و عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور یمن تحت فشار قرار دارد و هنگامی که در یکی از کشورهای خاورمیانه، اوضاع در مسیر خود قرار نمی‌گیرد، بر تمامی منطقه و جهان تأثیر می‌گذارد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها