امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124070
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه تلگراف با انتقاد از فشار آمریکا به بانک‌های انگلیسی درباره همکاری با ایران ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه تلگراف با انتقاد از فشار آمریکا به بانک‌های انگلیسی درباره همکاری با ایران تاکید کرد که در چنین شرایطی رهبران سیاسی در لندن سکوت کرده‌اند.

 تلگراف با اشاره به اینکه بانک «استاندارد چارتر» انگلیس به عنوان یکی از قدیمی ترین بانک‌های این کشور است، نوشت: در دو سال گذشته توسط مقامات وزارت خزانه داری آمریکا 670 میلیون دلار جریمه شده است و در هفته گذشته نیز تحت بررسی‌های جدید قرار گرفته است.

تلگراف می‌نویسد: این بانک بزرگ انگلیسی حق دارد با ایران معامله کند و باید به آمریکا گفت دست از فشار به بانک‌های انگلیسی برای توقف معامله با ایران بردارد.

این روزنامه انگلیسی با اشاره به اینکه مقامات انگلیسی در مقابل فشار آمریکا به بانک‌های انگلیسی سکوت کرده‌اند تاکید می‌کند که مقامات بزدل ما جرات مخالفت با واشنگتن را ندارند.

نویسنده تاکید کرده که بانک استاندارد چارتر حق تجارت با ایران را دارد و آمریکا نمی‌تواند این بانک را به تبعیت از تحریم‌های وضع شده توسط کنگره و قوانین داخلی آمریکا وادار کند.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها