امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124095
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 22
رحمت‌الله حافظی رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌ زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با انتقاد از عملکرد رئیس و هیئت رئیسه ...

رحمت‌الله حافظی رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌ زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با انتقاد از عملکرد رئیس و هیئت رئیسه شورای شهر تهران در جلسه گذشته شورا اظهار داشت: علیرغم این که در این جلسه برای بیان تذکر خود درخواست وقت کردم و باید طبق آئین‌نامه داخلی باید آن را مطرح می‌کردم اما ریاست جلسه با آن مخالفت کرد.

وی تصریح کرد: در حالی رئیس شورا با تذکر بنده مخالفت کرد که نفر بعدی پشت تریبون قرار گرفت و تذکر خود را مطرح کرد.

حافظی خاطر نشان کرد: بر اساس تبصره 13 بودجه سال 93 سقف اختیارات معاملات شهردار را 50 میلیارد تومان و در بودجه سال 92 نیز این سقف 40 میلیارد تومان بود، اما بر حسب اطلاعات موجود ارزش زمین(بوستان مادر) 500 میلیارد تومان است از این رو تذکر به شهردار این است که به استناد به کدام مجوز این تهاتر صورت گرفته است و مستندات خود را به شورای شهر تهران ارائه دهد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌ زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: این موضوع را به طور جد پیگیری خواهم کرد.

وی ادامه داد: زمین اشاره و مدنظر محلی قرار دارد که ارزش زیادی دارد و در خصوص این زمین ابهاماتی وجود دارد که هنوز برطرف نشده است.

حافظی اظهار داشت: در جلسه آتی شورای شهر تهران، تذکر خود را به صورت کتبی به هئیت رئیسه شورای شهر خواهم داد و توقع دارم همانند آیین نامه به آن رسیدگی شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌ زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: پس از ارائه تذکر به طوت کتبی، هئیت رئیسه شورا جهت دریافت پاسخ به شهردار ارسال خواهد کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر قانع نشدید چه خواهید کرد، بیان داشت: این موضوع را نیز آیین نامه شورا مشخص کرد و از طریق سوال پیگیری خواهم کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها