امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124191
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی قوه قضائیه، محمد جواد لاریجانی مشاور رئیس قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر روز ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی قوه قضائیه، محمد جواد لاریجانی مشاور رئیس قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر روز گذشته در دیدار با علی محسن بن الفطیس المری، رئیس دستگاه قضایی کشور قطر دعوت رسمی قوه قضائیه جمهوری اسلامی را برای دیدار رسمی از کشورمان به وی تقدیم کرد.

رئیس دستگاه قضایی قطر ضمن استقبال از دعوت، این سفر را برای بسط و گسترش همکاری‌های دوجانبه حقوقی- قضایی بسیار مهم و ارزشمند دانست و اظهار کرد: در جهان امروز که دشمنان همواره در تلاش برای اختلاف افکنی میان مسلمانان هستند اینگونه دیدارها و تعاملات موجب تعمیق روابط و تحکیم وحدت میان مسلمانان و ناامیدی دشمنان بویژه در شرایط پیچیده جهان امروز خواهد بود.

علی محسن بن الفطیس المری وجود اشتراکات دینی را مبنای مناسبی برای گسترش همکاری در میان کشورهای اسلامی دانست و افزود: با تمام وجودم معتقدم که باید روابط دو کشور ایران و قطر در بالاترین سطح خود باشد.

رئیس دستگاه قضایی قطر با اشاره به سابقه همکاری‌های علمی- قضایی خود با مسئولان قضایی کشورمان اظهار کرد: با توجه به تحصیلات دانشگاهی و تجارب قضایی که دارم و شخصیتهای ارزنده حقوقی و قضایی که در کشور ایران وجود دارد، همکاری‌های دوجانبه ایران و قطر می‌تواند در حوزه‌های مختلفی از جمله مسایل حقوق بین الملل مانند حقوق بشر و مبارزه با فساد و یا همکاری‌های چندجانبه بویژه در سطح دستگاه قضایی کشورهای اسلامی انجام شود و به طور قطع به موفقیت‌های کلان منجر می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار