امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12420
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 160
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، نیروهای ارتش سوریه با یک گروه مسلح در میدان «غسان عبود» در دیر الزور، در شرق ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، نیروهای ارتش سوریه با یک گروه مسلح در میدان «غسان عبود» در دیر الزور، در شرق سوریه درگیر شدند و شماری از عناصر مسلح را به قتل رساندند که در میان آنها «احمد عجاج» و «یاسر الفرحان» و «عبود الاحمد» از تروریست‌های معروف منطقه شناسایی شدند.

همچنین نیروهای ارتش سوریه با یک گروه مسلح در منطقه «الصناعه» نیز درگیر شدند که در نتیجه این درگیری 15 جهادی تکفیری وابسته به «جبهه النصره» کشته شدند که در میان کشته‌ها «ابو مصطفی» ملقب به «پدر هیئت شرعی جبهه النصره» در دیر الزور شناسایی شد.

همچنین یگان‌های ارتش سوریه چندین مرکز تجمع افراد مسلح در خیابان «التکایا» در دو منطقه «الجبیله» و «العرفی» و دو تونل افراد مسلح را منهدم کردند.

اما از استان الرقه، در شمال سوریه و از شهر الرقه مرکز این استان نیز گزارش شده است که نیروهای ارتش سوریه چندین مرکز تجمع افراد مسلح در این منطقهرا منهدم کرده و 30 فرد مسلح را کشته و زخمی کردند.

همچنین هدف قرار دادن یک گروه مسلح در ورودی شمالی شهر الرقه کشته شدن بیش از 10 فرد مسلح را درپی داشت.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها