امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124204
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در گیری بین فلسطینیان و نیروهای امنیتی اسرائیلی در رام‌الله بار دیگر شدت گرفته است.

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در گیری بین فلسطینیان و نیروهای امنیتی اسرائیلی در رام‌الله بار دیگر شدت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری العربیة، صدها فلسطینی در رام‌الله و بخش شرقی قدس با نیروهای امنیتی اسرائیلی درگیری شده‌اند.

همچنین در اردوگاه «شعفاط» نیز درگیری‌های شدیدی در حال وقوع است.

همچنین روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست در گزارشی با موضوع اعتراضات امروز، نوشت: به نظر می‌رسد فلسطینی‌ها به درخواست رهبرانشان برای برگزاری روز خشم، گوش فراداده‌اند. روز جمعه صدها نفر از فلسطینی‌های ساکن کرانه باختری، دست به تظاهرات زدند و با نیروهای امنیتی اسرائیل درگیر شدند.

به نوشته این روزنامه، درگیری‌ها در منطقه «قلندیه» واقع در مسیر بین بیت المقدس و رام‌الله رخ داد. در جریان این اعتراضات، حدود 400 فلسطینی به سمت نیروهای امنیتی، سنگ و کوکتل مولوتف پرتاب کردند.

سخنگوی ارتش رژیم‌صهیونیستی تائید کرده است که نیروهایش در جریان این تظاهرات، به سمت فلسطینی‌ها تیراندازی کرده‌اند.

امروز همچنین مراسم تشییع پیکر «ابراهیم الاقری» عامل عملیات استشهادی اخیر در قدس اشغالی هم در کمپ «شوفات» برگزار شد. پس از این مراسم هم ساکنان محل زندگی وی، دست به تظاهرات زده و به سمت نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی سنگ پرتاب کردند. صهیونیست‌ها در مقابل به سمت تظاهرات‌کنندگان گاز اشک‌آور شلیک کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها