امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124238
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «365 آزمایش علمی درباره ستاره‌شناسی، زیست‌شناسی...» دارای هفت فصل نظیر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «365 آزمایش علمی درباره ستاره‌شناسی، زیست‌شناسی...» دارای هفت فصل نظیر «ستاره‌شناسی»، «زیست‌شناسی»، «شیمی»، «زمین‌شناسی و جغرافیا»، «فیزیک»، «آب و هوا» و «نمایه»، است، همچنین در ابتدای هر بخش از این کتاب، کادری برای یادداشت خلاصه آزمایش وجود دارد.

آزمایش‌های کتاب «365 آزمایش علمی درباره ستاره‌شناسی، زیست‌شناسی...» برای افراد زیر 12 سال تدارک دیده شده است، همچنین آزمایش‌ها به گونه‌ای طراحی شده که با وسایل ساده و قابل دسترسی در منزل قابل انجام است. اگر هم در آزمایشی وسیله‌ای مورد نیاز باشد که باید خریداری شود، آن وسیله ارزان ‌قیمت خواهد بود.
 
در پشت جلد این کتاب آمده است: چگونگی یافتن اسرار علم از طریق آزمایش‌های علمی، فرزندانمان را ضمن سرگرمی، به تفکر و تلاش بیشتر برای تحقیقات و فعالیت‌های علمی تشویق می‌کند و با تقویت قوه تفکر و تحقیق بچه‌ها را با پدیده‌های جهان پیرامونشان آشناتر و علاقه‌مند می‌کند.

بر اساس این گزارش، واحد کودک و نوجوان مؤسسه نشر و تحقیقات «ذکر» کتاب «365 آزمایش علمی درباره ستاره‌شناسی، زیست‌شناسی...» تألیف جمعی از نویسندگان را با ترجمه «مهرداد عرفانیان» در 208 صفحه و با قیمت 8500 تومان منتشر و روانه بازار نشر کرده است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها