امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124247
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش یک روزه «اقتصاد نشر کتاب کودک و نوجوان» صبح و بعدازظهر روز سه‌شنبه 4 آذر سال جاری از سوی انجمن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش یک روزه «اقتصاد نشر کتاب کودک و نوجوان» صبح و بعدازظهر روز سه‌شنبه 4 آذر سال جاری از سوی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان و با حضور کارشناسان و متخصصان این عرصه برپا می‌‌‌شود.

«حساب‌ِ کتاب»،  عنوانی است که برای هم‌اندیشی اقتصاد نشر کتاب کودک و نوجوان انتخاب شده است. این هم‌اندیشی از سوی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان با همراهی تعاونی ناشران کودک و نوجوان و نهادهایی چون مؤسسه خانه کتاب ایران، اداره کل ارشاد استان تهران در ایام هفته کتاب برپا خواهد شد.

در این همایش مسائل اقتصادی نشر کتاب کودک و نوجوان همچون تولید، توزیع، تبلیغات، روابط عمومی و غیره به بحث گذاشته خواهد شد.

بر اساس این گزارش، ناشران، نویسندگان و پژوهشگران در صورت تمایل به ارائه دیدگاه‌های خود در این هم‌اندیشی تا 23 آبان سال جاری فرصت دارند، تا چکیده سخنرانی خود را به دفتر انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان ارسال کنند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار