امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 24
۰۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124248
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; نفرات برتر بخش‌ کتبی، بیست‌ونهمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان در

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; نفرات برتر بخش‌ کتبی، بیست‌ونهمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان در محور‌های پژوهشی، ادبی، هنری و فن‌آوری اعلام شدند.

آزمون این رشته‌ها جمعه گذشته در 13 محل آزمون در کشور برگزار شده بود که اسامی نفرات برتر به شرح ذیل است؛

حسین اکبری از دانشگاه جامع علمی و کاربردی به‌ عنوان نفر برتر بخش ادبی، رشته فیلمنامه‌نویسی.

حمید علیزاده از دانشگاه جامع علمی و کاربردی به‌ عنوان نفر برتر بخش ادبی، رشته نمایشنامه‌نویسی.

سعید نجاتی از دانشگاه جامع علمی و کاربردی به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته نماهنگ.

جاویدان اسماعیل‌پور از دانشگاه جامع علمی و کاربردی به‌ عنوان نفر برتر بخش فناوری، رشته وبلاگ‌نویسی.

بهنام اکبری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته آشنایی با احادیث و ادعیه.

رسول امانی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته آشنایی با احادیث و ادعیه.

علیرضا اندیشمند از دانشگاه فرهنگیان به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته طراحی پوستر.

سعید آزمون از دانشگاه فرهنگیان به‌ عنوان نفر برتر بخش پژوهشی رشته مقاله.

حسنه آلبوزهر از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته سیره معصومین(ع).

فاطمه بصیری از دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته نقاشی.

سعیده بناوند از دانشگاه آزاد اسلامی به‌ عنوان نفر برتر بخش ادبی، رشته شعر.

سوگل بندانی از دانشگاه آزاد اسلامی به‌ عنوان نفر برتر بخش ادبی رشته داستان‌نویسی.

سعید بهرامی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته ترجمه و مفردات قرآنی.

مبینا بورونی دانشگاه جامع علمی و کاربردی به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته تذهیب.

گلناز پرهیزگار از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی رشته آشنایی با مفاهیم قرآنی.

رامین پرویزی از دانشگاه فنی و حرفه‌ای به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته آشنایی با مفاهیم قرآنی.

فاطمه پیام از دانشگاه پیام نور به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته معرق و منبت.

فروغ پیدنی از دانشگاه پیام نور به‌ عنوان نفر برتر بخش ادبی، رشته داستان‌نویسی.

سیدمرتضی جعفری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته خوشنویسی.

محمدرضا جواهری از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌ عنوان نفر برتر بخش ادبی، رشته فیلمنامه‌نویسی.

حمید حسینی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته آشنایی با احادیث و ادعیه.

مریم حیدری از دانشگاه فرهنگیان به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری رشته نقاشی.

فرشاد حیدری از دانشگاه جامع علمی و کاربردی به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته خوشنویسی.

سجاد خاکسبز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی رشته آشنایی با مفاهیم قرآنی.

محمد خدا‌بخشی از دانشگاه جامع علمی و کاربردی به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری رشته طراحی پوستر.

کاظم دهناد از دانشگاه آزاد اسلامی به‌ عنوان نفر برتر بخش فناوری، رشته وبلاگ‌نویسی.

مهوش ذوالفقارلوکوهی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته نماهنگ.

مرضیه رازی از دانشگاه فرهنگیان به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته سیره معصومین(ع).

محبوبه راهپیما از دانشگاه آزاد اسلامی به‌ عنوان نفر برتر بخش ادبی رشته شعر.

آرش رضایی از دانشگاه پیام نور به‌ عنوان نفر برتر بخش فناوری، رشته وبلاگ‌نویسی.

شیرین زارع‌پور از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش ادبی، رشته فیلمنامه‌نویسی.

علی زارع‌کار از دانشگاه جامع علمی و کاربردی به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته فیلم کوتاه.

ندا سلیمانی‌فر از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به‌ عنوان نفر برتر بخش پژوهشی، رشته مقاله.

هادی سید‌کاظمی از دانشگاه جامع علمی و کاربردی به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته خوشنویسی.

احمد شه‌گلی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش پژوهشی، رشته مقاله.

میکائیل صادقی از دانشگاه فرهنگیان به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته عکاسی.

حسین صالحی از دانشگاه آزاد اسلامی به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته ترجمه و مفردات قرآنی.

فاطمه صبوری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته سیره معصومین(ع).

محمد‌حسین صفری رودباری از دانشگاه پیام نور به‌ عنوان نفر برتر بخش ادبی، رشته نمایشنامه‌نویسی.

زهرا عبدالحسینی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته عکاسی.

ابوالفضل عصارزاده از دانشگاه آزاد اسلامی به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری رشته فیلم کوتاه.

محمد‌جواد علیزاده از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته احکام.

الهام فتحعلی‌بیگی از دانشگاه جامع علمی و کاربردی به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته تذهیب.

طاهره فخیمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته قرآن‌شناسی.

الهه فدائی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته احکام.

مهدی فلاحیان از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش فناوری نرم‌افزار.

فرشته قلی‌پور از دانشگاه آزاد اسلامی به‌ عنوان نفر برتر بخش ادبی، رشته داستان‌نویسی.

سعید کامکار از دانشگاه جامع علمی و کاربردی به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته پویا‌نمایی.

مهدی کنعانی هرندی از دانشگاه آزاد اسلامی به‌ عنوان نفر برتر بخش فناوری، رشته نرم‌افزار.

مهدی کوهستانی از دانشگاه پیام نور به‌ عنوان نفر برتر بخش ادبی، رشته شعر.

فرزانه محمدپور از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته احکام.

صفورا محمدی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته معرق و منبت.

فرشته محمدی نافچی از دانشگاه آزاد اسلامی به‌ عنوان نفر برتر بخش فناوری، رشته نرم‌افزار.

مهدی محمدیان از دانشگاه آزاد اسلامی به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته نماهنگ.

رقیه مدرسی از دانشگاه فنی و حرفه‌ای به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته نقاشی.

فاطمه معروفی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته ترجمه و مفردات قرآنی.

فاطمه ملاابوطالبی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته معرق و منبت.

مهدی ملکی علیایی از دانشگاه آزاد اسلامی به‌ عنوان نفر برتر بخش ادبی، رشته نمایشنامه‌نویسی.

حسن منصوری حبیب‌آبادی از دانشگاه پیام نور به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته طراحی پوستر.

سیدسجاد موسوی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته فیلم کوتاه.

آسیه نصر اصفهانی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته تذهیب.

زهرا نطقی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته قرآن‌شناسی.

حکیمه یاری از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به‌ عنوان نفر برتر بخش کتبی، رشته قرآن‌شناسی.

اعظم یگانه‌زاده از دانشگاه فرهنگیان به عنوان نفر برتر بخش هنری، رشته عکاسی.

به گزارش فارس این افراد در آیین اختتامیه جشنواره که در روز 23 آبان‌ماه به میزبانی دانشگاه پیام نور اصفهان برگزار می‌شود مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها