امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12425
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 104
محمد‌ناصر حقیقت در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، از حضور 85 خبرنگار مقیم و غیرمقیم از رسانه‌های خارجی برای پوشش خبری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) خبر ...

محمد‌ناصر حقیقت در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، از حضور 85 خبرنگار مقیم و غیرمقیم از رسانه‌های خارجی برای پوشش خبری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: این تعداد خبرنگار از 33 رسانه و 17 کشور بوده‌اند که امروز در مرقد امام خمینی(ره) حضور داشتند.

سرپرست اداره کل رسانه‌های خارجی افزود: خبرنگاران مقیم و غیرمقیم رسانه‌های خارجی، فرمایشات مقام معظم رهبری را در کنار حضور انبوه عزادارن پوشش خبری دادند ضمن آنکه عکاسان و تصویربرداران خارجی نیز حضور پرشور مردم را به خوبی نمایان کردند.

وی بیان داشت: هماهنگی‌های لازم به منظور حضور خبرنگاران متقاضی برای حضور در مرقد رهبر کبیر انقلاب در سالگرد ارتحال ایشان از یک ماه گذشته با هماهنگی ستاد بزرگداشت حضرت امام(ره) صورت گرفت.

حقیقت با بیان اینکه تسهیلاتی برای خبرنگاران خارجی در نظر گرفته شده بود، افزود: امکانات لازم جهت انعکاس اخبار و گزارش‌ها برای خبرنگاران فراهم شد؛ به طوری که خبرنگاران امکان گفت‌وگو با عزاداران و همچنین تهیه گزارش‌های تصویری را داشتند.

به گفته وی، بالابرهایی نیز برای عکاسان و فیلمبرداران رسانه‌های داخلی و خارجی جهت پوشش تصویری مراسم در نظر گرفته شده بود.

حقیقت خاطرنشان کرد: خبرنگاران خارجی غیرمقیم که برای پوشش مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) به کشور سفر کرده‌اند علاوه بر پوشش اخبار مربوط به ارتحال رهبر کبیر انقلاب اخبار مربوط به تبلیغات نامزدهای انتخاباتی و همچنین انتخابات ریاست‌جمهوری کشور را پوشش خبری خواهند داد.

سرپرست اداره کل رسانه‌های خارجی یادآور شد: خبرنگاران خارجی غیر مقیم تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کشور حضور خواهند داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار