امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12426
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 155
مرتضی پیرمرادیان امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه ابرقدرت‌های دنیا مانند آمریکا به انتخابات ایران چشم دوخته‌اند، مردم فهیم ایران ...

مرتضی پیرمرادیان امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه ابرقدرت‌های دنیا مانند آمریکا به انتخابات ایران چشم دوخته‌اند، مردم فهیم ایران همچون همیشه با حضور گسترده خود در انتخابات چشم طمع دشمنان را کور می‌کنند.

وی افزود: مردم با غیرت ایران بارها نشان داده‌اند که در سخت‌ترین شرایط نیز دست از آرمان‌ها و اهداف خود بر نمی‌دارند.

دبیر ستاد مرکزی قالیباف در سمیرم تصریح کرد: برنامه‌های صدا و سیما به ویژه‌ مناظره‌ها می‌تواند تأثیرات خوبی در پرشور کردن انتخابات داشته باشد.

وی ادامه داد: امیدوارم مناظره‌های بعدی با شور و جذابیت بیشتری برگزار و تنور انتخابات را گرم‌تر کند و مردم ایران نیز با حضور گسترده خود در انتخابات حماسه سیاسی دیگری را رقم بزنند.

پیرمرادیان در ادامه با اشاره کاندیداتوری محمدباقر قالیباف برای ریاست‌جمهوری گفت: فعالیت‌های آقای قالیباف از زمانی که وی در نیروی انتظامی خدمت‌گذار نظام بود توجه مرا برانگیخت و زمانی که وارد شهرداری شد نیز فعالیت‌های وی را دنبال می‌کردم.

وی اضافه کرد: با مشاهده ویژگی‌های لازم برای رئیس جمهور اصلح در وجود آقای قالیباف علاقه‌مند شدم در ستاد وی فعالیت کنم و تاکنون هشت ستاد برای وی در سمیرم راه‌اندازی شده است.
انتهای پیام/63008/ی20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها