امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12427
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 202
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، علیرضا بشیری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، علیرضا بشیری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اظهار کرد: حماسه یعنی شورآفرینی و گام نهادن در میدانی که هر لحظه دشمنان را از دست‌یابی به اهداف خود ناامید می‌کند.

وی افزود: بارزترین زمینه خلق حماسه سیاسی در سال جاری در حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی خلاصه می‌شود و براین اساس دشمنان اکنون تمام نیروهای خود را بر جلوگیری از خلق این حماسه متمرکز کرده‌اند.

دبیر ستاد همراهان مردمی قالیباف در نجف‌آباد تأکید کرد: تأثیر حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی در سال جاری همانند حماسه سال 58 است که بیش از 98 درصد مردم به جمهوری اسلامی رأی مثبت دادند.

بشیری ادامه داد: با توجه به فشارها و تحریم‌ها مختلف بین‌المللی به ویژه در زمینه دست‌یابی ایران به انرژی هسته‌ای حضور پرشور مردم می‌تواند همچون همیشه خنثی‌کننده اینگونه توطئه‌های دشمنان و پشتوانه نظام در صحنه بین‌المللی باشد.

وی اذعان کرد: حضور پرشور مردم در ابعاد داخلی نیز تأثیرات ویژه‌ای دارد و می‌تواند پشتوانه و دلگرمی برای فردی باشد که عرصه مدیریت کشور را به دست می‌گیرد.

دبیر ستاد همراهان مردمی قالیباف در نجف‌آباد در پایان با اشاره به ویژگی‌های بارز محمدباقر قالیباف گفت: ایجاد نظم در مدیریت را از مهم‌ترین خصوصیات کاری در قالیباف می‌دانم که سبب موفقیت وی در اداره 22 منطقه تهران شده است.
انتهای پیام/63008/ذ20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها