امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124287
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 16
سید شهاب‌الدین طباطبایی عضو ارشد حزب ندای ایرانیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزارى فارس درباره آخرین وضعیت حزب ندای ایرانیان اظهار داشت: ...

سید شهاب‌الدین طباطبایی عضو ارشد حزب ندای ایرانیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزارى فارس درباره آخرین وضعیت حزب ندای ایرانیان اظهار داشت: ارکان و کمیته‌های موقت این حزب تشکیل شده است تا پس از صدور مجوز رسمی حزب از سوى وزارت کشور، زمینه ایجاد و آغاز به کار ارکان رسمی را فراهم کنند.

طباطبایى افزود: کمیته‌های اطلاع رسانی، استانها، تشکیلات و آموزش تشکیل شده و جلسات دفتر سیاسی حزب نیز در طول ماه‌هاى گذشته با دستور کار تدوین بیانیه‌هاى راهبردى و مرام نامه و اساسنامه برگزار شده است.

عضو حزب نداى ایرانیان تصریح کرد: پیش‌نویس اساسنامه نهایى شده تا پس از موافقت اولیه به تصویب هیات موسس برسد و مرامنامه حزب نیز برای ارایه به وزارت کشور آماده است.

وى با بیان اینکه تشکیل دفاتر استانی حزب ندا در دستور کار کمیته استان‌ها قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در استانهای آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، قم، کرمان، کرمانشاه، گلستان و همدان حلقه اولیه شورای شاخه استانی حزب شکل گرفته است.

طباطبایى در پایان تأکید کرد: حزب ندای ایرانیان با آمادگى کامل در انتظار صدور مجوز از سوى وزارت کشور است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها