امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12430
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، محمدباقر قالیباف لحظاتی پیش در اجتماع پرشور مردم لرستان که در کنار قلعه تاریخی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، محمدباقر قالیباف لحظاتی پیش در اجتماع پرشور مردم لرستان که در کنار قلعه تاریخی فلک‌الافلاک شهرستان خرم‌آباد برگزار شد ضمن تسلیت سالگرد امام راحل (ره) و 15 خرداد گفت: مدیریت کشور امروز نیازمند به یک اصلاح است و آنچه که امروز ما می‌بینیم مدیریتی خسته و فرسوده در کشور است که باید حتماً اصلاح شود.

وی با اشاره به اینکه باید از جوانان و نخبگان استفاده شود، ادامه داد: با اصلاح مدیریت و اصلاح ساختارها می‌توان کشور را اداره کرد.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: باید حتماً از گروه‌ها و افراد توانمند و به خصوص جوانان در تصمیم‌گیری‌ها استفاده شود که من احساس می‌کنم در این راه دِینی بر گردن دارم که باید آن را ادا کنم.

قالیباف به بحث مسکن اشاره کرد و اذعان داشت: اگر ما توجه جدی به بحث مسکن داشته باشیم یعنی قدرت خرید خانواده‌ها را بیش از دو برابر افزایش داده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه باید از این دولت به خاطر مسکن مهر تقدیر کنم، ابراز کرد: مسکن مهر طرح بسیار خوبی بود، اما در آن دو اشکال وجود دارد که یکی از این اشکال‌ها کیفیت مسکن است، چراکه ما در کشوری زندگی می‌کنیم که زلزله‌خیز است و باید در این زمینه بیشتر توجه داشته باشیم.

این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری متذکر شد: دومین اشکال مسکن مهر این است که در خارج از محدوده شهرها ساخته شده‌اند و امروز با مشکلاتی نظیر برق، آب، فضاهای آموزشی، فضاهای مذهبی و ... مواجه هستند.

قالیباف تأکید کرد: اگر رئیس جمهور شوم در این زمینه حتماً کارهای خوبی انجام خواهیم داد که یکی از این کارها ساخت مسکن در محیط‌های فرسوده و حاشیه‌های شهر است.

وی با بیان اینکه می‌توانیم مردم را در داخل شهرها اسکان دهیم که در این زمینه برنامه‌های فراوانی وجود دارد، اضافه کرد: امید من به جوانان نخبه و تحصیل‌کرده است که می‌شود این کشور را با این جوانان اداره کرد.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: به شما مردم لرستان قول می‌دهم که این وضعیت نابسامانی را در سطح کشور به خصوص استان لرستان سامان دهم و همین جا اعلام می‌کنم که کمتر از دو سال در حوزه اقتصادی مشکلات کشور را برطرف خواهم کرد.

قالیباف یادآور شد: استان لرستان دارای ظرفیت‌های مهمی در بخش‌های زیرساختی از جمله صنعت، کشاورزی و معدن است، اما متأسفانه امروز یکی از استانهای محروم در سطح کشور است؛ به خاطر اینکه در گذشته به این استان توجه نشده است.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه بیان داشت: اگر رئیس جمهور شوم، قول می‌دهم که زیرساخت‌های استان لرستان را در اولویت قرار دهم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از بی‌توجهی‌هایی که در دولت انجام گرفته این است که به بحث بیمه توجه نشده است. بحث درمان باید در اولویت کشور قرار گیرد، چراکه هم‌اکنون 70 درصد هزینه‌های درمان به دوش خانواده‌ها و 30 تا 35 درصد به دوش بیمه‌ها است که باید این کار جابجا شود.

قالیباف تصریح کرد: نباید بین بیمه‌های شهری و روستایی تفاوت قائل شویم، چراکه هیچگونه تفاوتی بین بیمه شهری و روستایی و انسان‌ها وجود ندارد.

وی با بیان اینکه من این مورد را به جد پیگیری می‌کنم، اذعان داشت: بحث دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد، بحث یارانه‌ها در حوزه صنعت و تولید است که متأسفانه در این بحث دولت کم‌کاری کرده است.

قالیباف در پایان با اشاره به اینکه امروز ضعف مدیریت و نبودن یک خرد جمعی باعث شده که مدیریت کشور فرسوده شود، متذکر شد: ما باید به نخبگان و جوانان توجه کنیم، چراکه اگر اینها در محیط کار قرار گیرند، دغدغه‌ای جز دغدغه خدمت به مردم نخواهیم داشت.

انتهای پیام/2304/ذ40/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار