امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124308
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید محمدعلیزاده طباطبایی وکیل مهدی هاشمی بعد از پایان سیزدهمین جلسه دادگاه با حضور در جمع

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید محمدعلیزاده طباطبایی وکیل مهدی هاشمی بعد از پایان سیزدهمین جلسه دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران، گفت:‌ بنده وکالت را به عنوان یک شغل مقدس انتخاب کرده‌ام و در این 22 سال خدمتم یک مورد خلاف قضایی و دفاع از ناحق نداشته‌ام.

وی افزود: وظیفه بنده دفاع از حریم آقای هاشمی است و سفره‌ای پهن بوده و امثال رسایی‌ها سر این سفره می‌نشستند و الان این سفره جمع شده است.

علیزاده طباطبایی درباره نامه رسایی که به قاضی مقیسه اظهار داشت: این نامه درباره علنی برگزاری شدن دادگاه بود که قاضی هم گفته بود که وکلا قبلا هم درخواست علنی شدن دادگاه را داشتند، اما به دلیل دفاع از حیثیت نظام، نمی‌توان دادگاه را علنی برگزار کرد.

وی درباره اتهامات مهدی هاشمی بیان داشت:‌ این اتهامات کلا سیاسی است و امنیتی و اقتصادی نیست و ما در مورد کیفرخواست مورد به مورد جواب می‌دهیم.

علیزاده طباطبایی گفت: در قبول پرونده‌های از سال 88 به بعد حتی یک ریال هم نگرفتم و هم‌اکنون در کنار کار وکالت به تدریس در دانشگاه و عضویت در هیأت مدیره کانون وکلا مشغول هستم.

وی در خاتمه درباره پرونده غنچه قوامی گفت: غنچه قوامی یک مورد تبلیغ علیه نظام داشته که مجازات آن سه ماه تا یکسال حبس است که 5 ماه آن را کشیده است. همچنین بعد از ختم رسیدگی رأی باید تا 22 مهر ابلاغ می‌شد که تاکنون ابلاغ نشده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها