امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124329
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۸
تعداد بازدید: 160
ابراهیم غلامپور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهارداشت: تاریخ و زمان برگزاری بیستمین دوره از نمایشگاه مطبوعات به هیچ عنوان مناسب نیست. مسئول ...

ابراهیم غلامپور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهارداشت: تاریخ و زمان برگزاری بیستمین دوره از نمایشگاه مطبوعات به هیچ عنوان مناسب نیست.

مسئول غرفه خبرگزاری پانا در ادامه افزود: با توجه به اینکه زمان تحویل غرفه‌ها تقریباً با زمان تاسوعا و عاشورای حسینی مصادف شد، نمی‌تواند زمان مناسبی برای فعالیت افراد باشد چرا که مردم ایران این زمان را فقط برای عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) اختصاص می‌دهند.

وی در انتقاد از جانمایی دیرهنگام غرفه‌ها بیان داشت: سایت معاونت مطبوعاتی ارشاد درباره اطلاع‌رسانی بیستمین دوره نمایشگاه مطبوعات با مشکلات عدیده‌ای روبرو بود.

وی گفت: خبرگزاری پانا غرفه‌ای با متراژ 84 متر را برای نمایشگاه، ثبت‌نام کرد اما به دلیل عدم برنامه‌ریزی در معاونت مطبوعاتی، متراژ غرفه این خبرگزاری به 24 متر کاهش یافت و این امر ناشی از ناهماهنگی‌ها بود.

غلامپور با اشاره به اینکه بسیاری از غرفه‌ها هم اکنون که چند ساعت بیشتر به برگزاری رسمی نمایشگاه مطبوعات نمانده است، هنوز آماده نشده اند، افزود: بسیاری از غرفه‌ها هم اکنون در حال احداث سازه هستند و فقط چند بنر زده‌اند.

مسئول غرفه خبرگزاری پانا با اشاره به برگزاری نوزدهمین دوره نمایشگاه مطبوعات گفت: برگزاری نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات با این دوره به لحاظ کیفیت کار قابل مقایسه نیست.

غلامپور بیان داشت: برگزاری این نمایشگاه مشخص می‌کند که بخشی که مسئولیت برگزاری آن را داشته از تجربه کافی برخوردار نبوده است.

وی یادآور شد: با چنین تفاسیری می‌توان گفت عدم برگزاری بیستمین دوره نمایشگاه مطبوعات بهتر از برگزاری آن با چنین شرایط و کیفیتی بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار