امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124338
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۸
تعداد بازدید: 189
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ماهان، سردار رمضان شریف پیش از ظهر امروز در آیین افتتاحیه نخستین همایش بسیج و رسانه در استان کرمان با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ماهان، سردار رمضان شریف پیش از ظهر امروز در آیین افتتاحیه نخستین همایش بسیج و رسانه در استان کرمان با بیان

مولفه‌های سه ضلع مثلث مدار رسانه‌ای با بیان اینکه محتوای پیام در رسانه سنگ بنای پیام به حساب می‌آید، گفت: ما در مولفه محتوای پیام به اعتبار مسلمانی و شیعه بودن و به دلیل داشتن آخرین پیامبر و کتاب آسمانی منحصر به‌فرد هستیم.

وی ادامه داد: در یک دوره کم 2 گفتمان یکی به نام گفتمان آمریکایی و اروپایی و یکی دیگر گفتمان کمونیستی به وجود آمد و توانست نیمی از مخاطبان را تحت سلطه خود و به صورت تفکیک گفتمانی در بیاورد.

معاون روابط عمومی و انتشارت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به بیان شکل‌گیری گفتمان انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: بعد از این 2 گفتمان، گفتمانی که با قرآن کریم انطباق فکری داشت و نه به شرق و نه به غرب وابسته بود روی کار آمد که هم آمریکایی‌ها و هم روس‌ها در آن زمان مخالفت جدی با این گفتمان داشتند و سعی بر این داشتند تا این گفتمان شکل نگیرد.

وی افزود: استکبار جهانی واهمه‌ای از این گفتمان داشتند و آن تسخیر قلوب بود که این گفتمان می‌توانست به راحتی آن‌ها را فتح کند و در سال‌های متمادی هم موفق بوده است.

معاون روابط عمومی و انتشارت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به بیان دیدگاه امام خمینی (ره) و بنی‌صدر پرداخت و عنوان کرد: دیدگاه امام خمینی (ره) دیدگاهی دینی، محتوایی و برگرفته از آموزه‌های عاشورا بود اما دیدگاه بنی‌صدر دیدگاهی کاملا مادی بود.

شریف اظهار کرد: اگر امروز در هر عرصه‌ای باور داشته باشیم که بر حق هستیم، بدانیم عزت از آن ماست و ذلت از آن دشمن است.

وی گفت: امروز یک رزمنده با همین تفکر توانسته در سوریه و عراق دشمن را به عقب‌نشینی وادار کند.

شریف تصریح کرد: سخن امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری برگرفته از قرآن و روایات و همین گفتمان است و باید به آن توجه داشته باشیم.

وی با اشاره به ائتلاف ضدداعش اظهار کرد: از آن روزی که این ائتلاف به وجود آمده، پیشرفت داعش بیشتر و تلفات آن‌ها کمتر شده است.

شریف افزود: داعشی‌ها با در دست داشتن رسانه‌هایی همچون فیسبوک و تویتر توانستند در عرصه مجازی وحشت زیادی را در دل مسلمانان سوری و عراقی ایجاد کنند تا جایی که به راحتی توانسته‌اند یک شهر را به راحتی به تصرف خود در بیاورند.

معاون روابط عمومی و انتشارت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی امروز هم توانسته تمام حربه‌های دشمنان را به خودشان برگرداند، تصریح کرد: امروز به‌کارگیری رسانه برای غلبه گفتمان‌هاست.

این مسئول اظهار کرد: امروز ما از سوی دشمنان در حوزه مدیریتی و جایگاه ولایت فقیه مورد تهاجم دشمنان هستیم.

وی تصریح کرد: باید امروز مدیرانی شجاع و کاردان در امور اقتصادی داشته باشیم که دشمن نتواند روی عدم کارایی مدیران برنامه‌ریزی کند.

معاون روابط عمومی و انتشارت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شناخت و جایگاه ولی فقیه را از وظایف بسیج و رسانه برشمرد و گفت: ما باید این مطلب را بشناسیم و به آن بصیرت داشته باشیم.

شریف عنوان کرد: استراتژی ایران اسلامی همیشه این بوده که بین مسلمانان تفرقه و شکاف ایجاد نشود و افق ایران اسلامی افق قرآن کریم است.
انتهای پیام/2446/م40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها