امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124341
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۸
تعداد بازدید: 58
سیدوحید موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در شرایطی که تا ساعتی دیگر بیستمین نمایشگاه مطبوعات خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در مصلای ...

سیدوحید موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در شرایطی که تا ساعتی دیگر بیستمین نمایشگاه مطبوعات خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در مصلای تهران افتتاح می‌شود اظهار داشت: ثبت‌نام آنلاین این دوره از نمایشگاه نکته مثبت آن می‌تواند باشد.

مسئول تحریریه غرفه خبرگزاری مهر در ادامه افزود: با توجه به اینکه زمان برگزاری این دوره از نمایشگاه مطبوعات هفته بعد از تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی بود، بسیاری از امور به تأخیر افتاد.

وی گفت: لازم بود در زمان برگزاری بیستمین دوره از نمایشگاه مطبوعات بازنگری شود چرا که هنوز بخشی از غرفه‌ها رها شده و آماده نیستند.

وی با اشاره به اینکه غرفه خبرگزاری مهر نیز هنوز تکمیل نشده است، بیان شد: تقسیم‌بندی موضوعی این دوره از نمایشگاه مطبوعات می‌تواند از دیگر نکات مثبت باشد.

موسوی خاطرنشان کرد:‌لازم بود با شرایط و برنامه‌ریزی بهتری شاهد برگزاری بیستمین نمایشگاه مطبوعات باشیم چرا که چالش عمده این دوره از نمایشگاه مطبوعات زمان‌بندی نامناسب بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها