امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124356
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۰
تعداد بازدید: 18
فرزاد اژدری کارگردان سینمای کودک و نوجوان که به تازگی حکم مسئولیت هماهنگی و سازماندهی اکران فیلم‌های کودک و نوجوان را دریافت کرده در گفت‌وگو با ...

فرزاد اژدری کارگردان سینمای کودک و نوجوان که به تازگی حکم مسئولیت هماهنگی و سازماندهی اکران فیلم‌های کودک و نوجوان را دریافت کرده در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره برنامه‌های اجرایی خود گفت: اولین برنامه‌امان یک جلسه همفکری و تشکیل شورایی با حضور دست‌اندرکاران سینمای کودک است. که دور هم جمع شویم و به امید خدا ماحصل این جلسات را ارائه خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قصد تشکیل گروه سینمایی مثل گروه هنر و تجربه را دارید گفت: بعید می‌دانیم برای اکران فیلم‌های کودک و نوجوان گروهی تشکیل دهیم و انشاالله با همین شرایط موجود سعی می‌کنیم یک اکران خوب و مداوم داشته باشیم که این اکران مداوم به یک هم‌اندیشی نیاز دارد.

اژدری تاکید کرد: انشاالله بتوانیم با حمایت دست اندرکاران سینمای کودک و بنیاد سینمایی فارابی این مسیر را به درستی ادامه دهیم.

وی درباره تداخل فیلمسازی‌اش با حکم مدیریتی خود گفت: من سال‌ها است که کار کودک انجام می‌دهم اما در بحث اکران فیلم‌های کودک هیچ کاری صورت نگرفته است و امیدوارم فیلم‌های کودک با این طرح به خوبی دیده شود البته من هم بحث فیلمسازی‌ام را پیگیری می‌کنم و امیدوارم بتوانم از پس اعتمادی که آقای جعفری جلوه به من کردند بر بیایم.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها