امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124361
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی همزمان با هفته کتاب برگزار ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی همزمان با هفته کتاب برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه بین المللی کتب کاربردی و دانشگاهی از تاریخ 25 تا 28 آبان ماه میزبان علاقه‌مندان به کتاب در محل دانشگاه تربیت مدرس در سالن تربیت بدنی خواهد بود.

این نمایشگاه در فضایی به مساحت هزار و سیصد متر برپا می‌شود تا ناشران کتب کاربردی و دانشگاهی طی 4 روز به فعالیت بپردازند.

این گزارش اضافه می‌کند که در سال‌های گذشته این نمایشگاه ابتدا در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شد اما کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران سال گذشته میزبان این نمایشگاه بود و 27 ناشر مشارکت داشتند.

موضوع کتابها در این نمایشگاه پزشکی، علوم انسانی، علوم پایه، مهندسی ، هنر و عمومی است. نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی به عنوان بزرگترین نمایشگاه بین المللی کتاب پس از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، دوازدهمین دوره برگزاری خود را در پیش دارد.

نمایشگاه کتب کاربردی طی یک دهه فعالیت، به خوبی توانسته است به پیشرفت کمی و کیفی قابل قبولی دست یابد. این نمایشگاه، همه ساله با افزایش تعداد عناوین، بهبود کیفیت عرضه و فروش کتب، ارتقاء روش‌های اطلاع رسانی، و همکاری با سایر سازمان‌ها، نهادها و دستگا‌ه‌های ذیربط، تلاش نموده با رویکردی مشتری مدار، سطح رضایتمندی مخاطبین نمایشگاه را بهبود بخشد.

انجمن فرهنگی ناشران بین المللی ایرانیان متشکل از شرکت‌های فعال و دارای نمایندگی‌های معتبر از ناشرین بین المللی است و حجم عمده عملیات عرضه کتاب‌های خارجی در ایران توسط اعضاء این انجمن صورت می‌پذیرد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار