امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12437
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 181
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود شرافتی در جلسه شورای فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در مدینه با بیان این مطلب افزود: البته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود شرافتی در جلسه شورای فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در مدینه با بیان این مطلب افزود: البته از میان این 21 هزار و 800 زائر ایرانی که در روز برگزاری انتخابات در مدینه منوره حضور دارند، تعدادی دارای سن کمتر از 18 سال هستند و نمی‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

وی افزود: در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال 88، تعداد 31 هزار نفر از واجدین شرکت در انتخابات، زائر حرم نبوی بودند و در مدینه حضور داشتند که 29 هزار نفر از آنها در انتخابات شرکت کردند.

شرافتی با بیان اینکه منتظر مجوز کنسولگری برای برگزاری انتخابات هستیم، خاطرنشان کرد: تبلیغات و اطلاع‌رسانی که ستاد اجرایی انتخابات در مدینه انجام می‌دهد با محور فرمایشات و رهنمودهای رهبری فرزانه انقلاب خواهد بود و در این حوزه به جناح‌ها و کاندیداها کاری نداریم.

وی از نماینده بعثه مقام معظم رهبری در مدینه منوره خواستار شد طی رایزنی با شورای نگهبان، تعداد صندوق‌های اخذ رأی مستقر در مدینه منوره مانند سال گذشته به 12 صندوق افزایش پیدا کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها