امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124396
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ یازدهمین جلسه شورای ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم روز چهارشنبه 14 آبان‌ماه 1393 در شورای عالی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ یازدهمین جلسه شورای ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم روز چهارشنبه 14 آبان‌ماه 1393 در شورای عالی قرآن تشکیل و طی آن پرونده سومین دوره طرح بسته شد.

در ابتدای جلسه، «محمد‌تقی میرزاجانی» مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن گزارشی از روند اجرای سومین دوره طرح که از دی‌ماه سال گذشته آغاز شده بود ارائه کرد و پس از آن بیش از 40 نفر از قاریان و مدرسانی که موفق شدند یکی از مدارک درجات یک تا چهار این دوره از طرح را کسب کنند، به اعضای جلسه معرفی شدند.

برگزیدگان در روز‌های باقی‌مانده آبان‌ماه مورد گزینش نهایی قرار گرفته و اسامی نفراتی که موفق به طی مراحل و حائز گواهینامه شده‌اند، تا پایان آبان‌ماه در سایت شورای عالی قرآن منتشر می‌شود.

با توجه به این که برخی اساتید و قاریان مطرح کشور برای حضور در این طرح اعلام آمادگی کرده بودند، در این جلسه بنا شد تا کمیته‌ای 7 نفره متشکل از اعضای شورای ارزیابی و اساتید تشکیل شود تا در مجال دیگری به وضعیت هر یک از متقاضیان رسیدگی و با توجه به تسهیلاتی که برای آنها در نظر گرفته شده، محتوای آزمونی مشخص و اعلام شود.

اعضای شورای ارزیابی که در آخرین جلسه طرح حاضر بودند عبارتست از؛ «سیدعلی سرابی»، دبیر شورای ارزیابی، «احمد زرنگار»، نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام «محمدرضا شهیدی‌پور»، نماینده حوزه علمیه قم، «امیرمحمود کاشفی»، نماینده شورای عالی قرآن، «کریم دولتی»، نماینده سازمان اوقاف و امور خیریه، «سعید رحمانی»، نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و «احمد ابوالقاسمی»، نماینده سازمان تبلیغات اسلامی. همچنین اعضای دبیرخانه طرح ارزیابی حاضر در جلسه عبارتند از؛ «محمدتقی میرزاجانی»، مدیر برنامه‌ریزی و اجرایی طرح، «علی صالحی‌متین»، دبیر کمیته اجرایی طرح و «حسن زرنوشه فراهانی»، دبیر کمیته محتوایی طرح ارزیابی.
انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها