امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124423
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۸
تعداد بازدید: 161
علی لطیفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص دیدار راه‌آهن و پیکان اظهار داشت: مالکیت توپ و میدان با ما بود و

علی لطیفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص دیدار راه‌آهن و پیکان اظهار داشت: مالکیت توپ و میدان با ما بود و بازیکنانمان نشان دادند که با شرایط اول فصل فاصله گرفته‌اند. پیکان هم با وجود اینکه جایگاه خوبی ندارد اما بازیکنان با تجریه زیادی دارد. با آنالیز خوبی که ما انجام می‌دهیم می‌توانیم شناخت خوبی از حریف داشته باشیم. 3 موقعیت مسلم گل داشتیم که رحمتی از روی خط بیرون کشید و ستاره میدان بود.

وی افزود: تیم ما در نیم فصل دوم خود را نشان خواهد داد. یازده بازیکن زیر 23 سال داریم که 2 بازیکن هم اضافه‌تر از آن‌چیزی است که مرسوم است. از این نفرات 9 بازیکن هم زیر 21 سال هستند. در کنار این نفرات بازیکنان باتجربه خوبی داریم مثل آبشک، غلامی و ایران‌نژاد که تلفیق این مسئله باعث شد که روند رو به رشدی داشته باشیم. در گذشته گفتم از این تیم 2-3 بازیکن می‌توانند در تیم ملی حضور داشته باشند.

مربی راه‌آهن تاکید کرد: نباید فقط به فکر تیم خود باشیم بلکه باید به فکر آینده فوتبال ایران هم باشیم. بین دو بازیکن باتجربه و جوان به بازیکن جوان میدان می‌دهیم. بازیکنانی از جمله علیپور، عظیمی، ابطحی و مهرداد محمدی می‌توانند علاوه بر نفراتی که به تیم امید دعوت شده‌اند در این تیم حضور داشته باشند.

وی با اشاره به عدم دعوت بازیکنی از راه‌آهن به تیم ملی تاکید کرد: وحید طالب‌لو، غلامی ،رضاییان، امین منوچهری، محسن ایران نژاد، حامد نورمحمدی و بهادر عبدی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند که می‌توانند در تیم ملی حضور داشته باشند. حداقل می‌توانستند دیده شوند. اگر به رده‌های بالای جدول صعود کنیم مطمئن باشید که چند بازیکن قطعا در تیم ملی خواهیم داشت. حاصل این جوانگرایی به خاطر کادرفنی خوبی بوده که داشتیم. حمید استیلی، عابدزاده، حسینی‌نسب، اخباری، ابوالقاسم‌پور و تمامی نفرات در کنار یکدیگر با هم تعامل دارند.

لطیفی یادآور شد: من سخنگوی استیلی هستم، در برخی مواقع کنار خط می‌آیم و برخی اوقات هم به کنفرانس می‌روم. از او تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرد و به عنوان دستیار اول مرا انتخاب کرد. شاید این موضوع هم به دلیلی این است که با بازیکنان رفیق هستم و می‌توانم مطالب را به خوبی انتقال بدهم البته باید بگویم که همیشه شاگرد استیلی هستم.

وی در مورد حضور پرویز برومند تصریح کرد: وی یکی از 2 مربی دروازه‌بانان تیم است. استیلی برومند را آورد نظر عابدزاده هم این بود که برومند اضافه شود. حضور عابدزاده یک اسطوره است و هم‌اکنون گلرهای ما بهترین دوران فوتبالی خود را سپری می‌کنند.

وی افزود: رابطه و دوستی من و استیلی رفاقت 25 ساله است. رابطه برادری داریم که رفت و آمد خانوادگی هم وجود دارد. برخی‌ها مسائلی را عنوان می‌کنند اما باید بگویم ما از چشم هم به یکدیگر بیشتر اعتماد داریم و در واقع یک روحیم در دو جسم. من فدایی حمید استیلی هستم. بازیکنان اگر مرا پذیرفتند جدای از مسائل اخلاقی و فنی به خاطر استیلی بوده که این جایگاه را برای من در تیم باز کرده است. من 2-3 پیشنهاد مربیگری از دسته اول داشتم اما به خاطر استیلی نرفتم. اگر از لیگ برتر هم پیشنهاد داشته باشیم نمی‌روم تا روزی که کامل نشوم از کنار استیلی نمی‌روم.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار