امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124427
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۸
تعداد بازدید: 150
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهروز منتقمی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به سوالات پاسخ داد: * در روزهای اخیر انتقادها و

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهروز منتقمی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به سوالات پاسخ داد:

* در روزهای اخیر انتقادها و سوالاتی درباره بروز بعضی حاشیه‌ها از سوی بازیکنان مطرح شد و بعضا از مدیریت باشگاه خواسته می‌شود که برخوردی جدی داشته باشد.

به طور قطع باشگاه در مقابل هرگونه بی‌انضباطی حساس است و منافع عمومی باشگاه و هواداران در اولویت قرار دارد اما از سوی دیگر برای ما اهمیت دارد که یک تفکر سیستمی حاکم شود تا هر اقدامی بر اساس یکسری ضوابط انجام بگیرد. بر این اساس، اگر حاشیه‌ای هم از سوی بازیکنی روی می‌دهد ابتدا باید دید این اتفاق کجا روی داده است. در خیابان یا محافل اجتماعی دیگر بوده یا اینکه در تیم و در جریان تمرین یا بازی روی داده است. در این حالت باز هم باید دید بی‌انضباطی در حوزه مسائل تیم است یا اینکه ابعاد اجتماعی پیدا می‌کند. وقتی یک اتفاق در جریان بازی و در حوزه مسائل تیم روی می‌دهد، سرپرست به عنوان نماینده باشگاه حضور دارد و با ارائه گزارش از سوی وی یا کادر فنی، کمیته انضباطی وارد عمل خواهد شد. بررسی‌ها را انجام داده و رأی را اعلام می‌کند. حالا اگر با این توضیحات تصور می‌شود کوتاهی روی داده، به طور مشخص اعلام شود.

* شاید عدم تشکیل کمیته انضباطی تا حدی به این بحث‌ها منجر شد؟

کمیته انضباطی جدید با بررسی‌هایی که صورت گرفت با یک ترکیب کارآمد انتخاب شده است. این کمیته حتما در روزهای آینده تشکیل جلسه می‌دهد شخصا با آقای دکتر طاهری در این ارتباط صحبت خواهم کرد. کمیته انضباطی نسبت به بررسی گزارش‌های دریافتی اقدام خواهد کرد و باشگاه نیز به طور جدی آراء را اجرا می‌کند و این سیستمی است که تعریف کرده‌ایم و قصد نداریم سراغ برخوردهای احساسی یا تبلیغی برویم یا اینکه برای حفظ ظاهر به شکل غیر تشکیلاتی عمل کنیم. مماشاتی در کار نیست و کمیته انضباطی به تمام گزارش‌ها رسیدگی جدی خواهد کرد. در این میان قطعا رسانه‌ها هم می‌توانند به عنوان هدایتگر افکار عمومی در مسیر ایجاد نظم به باشگاه‌ها و تمام ارکان فوتبال کمک کنند.

* در آستانه دربی مطالب زیادی درباره پرسپولیس مطرح می‌شود از جمله مطالب مطرح شده به مدیر عامل شدن مهدی خواجه وند مربوط می‌شود؟

امروز به اتفاق آقای خواجه وند برنامه‌های کاری مشترک و پرفشاری را دنبال کرده‌ایم. قطعا طرح این مسائل اختلالی در پیشرفت کارهای ما ایجاد نمی‌کند. ضمن آنکه انتخاب مدیر عامل از اختیارات هیأت مدیره است. هیأت مدیره هر زمان تشکیل جلسه بدهد اگر در دستور جلسه باشد درباره موضوع مدیر عامل هم تصمیم‌گیری می‌کند. تا این لحظه هم درباره موضوع اعلام شده، مطلبی نشنیده‌ایم و اظهارنظرهای شخصی و سلیقه‌ای هم ملاک عمل نیست. پس با تمام قوا در جهت پیشبرد برنامه‌های باشگاه و تیم فعالیت می‌کنیم.

* برای شما جای تعجب ندارد که درست قبل از دربی موجی از شنیده‌ها و شایعات درباره پرسپولیس به راه افتاده است؟

باشگاه بزرگ باید ظرفیت و دل بزرگی داشته باشد. همانطور که گفتم به اظهارنظرهای شخصی افراد غیر مسئول کاری نداریم. باشگاه با بزرگی، قدرت و تدبیر به کار خود ادامه می‌دهد. ما سعی می‌کنیم شرایطی را فراهم کنیم که مجالی برای تاثیرگذاری حاشیه‌ها ایجاد نشود و به طور قطع با حمایت هواداران و همه آنهایی که پرسپولیس را دوست دارند با قدرت برای دربی و بازی‌های بعد از آن آماده می‌شویم.

* سرنوشت تاریخ دربی به کجا کشید؟

سازمان لیگ در نامه‌ای که رونوشت آن برای ما ارسال شد، با اعلام تاریخ جدید به استانداری خواهان نظر مراجع ذیربط شده است.

* و اگر با بازی در دوم آذرماه موافقت نشود؟

ما از همان ابتدا با انجام بازی در 30 آبان و طبق برنامه ابلاغی موافق بودیم و در همکاری با سازمان لیگ با دوم آذر موافقت کردیم.

* بخش اعظمی از سوالات هواداران پرسپولیس مربوط به بازیکنان جدید است، در این ارتباط چه اتفاقاتی روی داده است؟

ما منتظر فهرست نهایی سرمربی هستیم. فهرست سرمربی برسد، بلافاصله وارد عمل خواهیم شد. برای جذب بازیکنان داخلی منتظر انجام آخرین بازی نیم فصل هستیم چون دوست نداریم تمرکز سایر تیم‌ها و بازیکنان آنها را بر هم بریزیم.

* کار حسابرسی باشگاه به پایان رسید؟

طبق صحبت‌هایی که صورت گرفت حسابرسی این هفته به پایان رسید. این گروه حسابرسی از سوی سازمان حسابرسی کل کشور در باشگاه مستقر است و این بخشی از کار همه شرکت‌ها است چه خصوصی باشند و چه دولتی، هر سال باید انجام شود و البته بخشی از مدارک مورد نیاز سازمان خصوصی سازی برای واگذاری سهام و ارزش گذاری هم به حساب می‌آید.

* بازی بعدی دربی است، در این ارتباط صحبت خاصی ندارید؟

می‌دانیم این بازی تا چه حد برای علاقمندان به پرسپولیس اهمیت دارد. ما، هم به این بازی، هم به ادامه بازی‌های لیگ برتر، هم به جام حذفی و هم به لیگ قهرمانان آسیا فکر می‌کنیم. باید برای همه اینها آماده بشویم و برای این منظور لازم است همه علاقمندان به پرسپولیس کمک کنند تا تیم را به سمت آمادگی بیشتر سوق بدهیم. قطعا کار سختی پیش رو داریم و نیاز است که همه دست به دست و پشت به پشت هم بدهیم.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار