امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124444
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار جامعه فارس «علی جنتی» امروز در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ویژگی ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس «علی جنتی» امروز در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ویژگی بیستمین دوره نمایشگاه مطبوعات چیست، اظهارداشت: باید این سوال را از معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بپرسید.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه با بیان اینکه هم‌اکنون رسانه‌ها حضور فعال و بیشتری در نمایشگاه دارند، افزود: رسانه‌ها در 9 گروه موضوع بندی شده‌اند و به تفکیک در نمایشگاه حضور یافته‌اند.

وی یادآور شد: به لحاظ شکل و ظاهر با توجه به تجربه‌ای که رسانه‌ها کسب کرده‌اند تفاوت‌های بهتری را شاهد هستیم و امید است اهل مطالعه و اهل قلم بیشتری را بتواند جلب کند.

جنتی یادآور شد: حسین نوش آبادی، معاون حقوقی و امور مجلس در استان‌های وزارت ارشاد به عنوان سخنگو معرفی شده است و به سوالات به درستی پاسخ می‌دهد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه سرافراز به عنوان رئیس جدید صدا و سیما انتخاب شده است و آیا می‌توان با این تغییر تعاملات مثبتی میان وزارت ارشاد و صدا و سیما ایجاد شود، گفت: امید است این مهم اتفاق افتد.

وزیر ارشاد بیان داشت: بنده با آقای سرافراز از سال 61 و از دیرباز آشنا بودم و وی سابقه‌ای بیش از 30 سال در این حوزه دارد.

این عضو کابینه دولت یادآور شد: سرافراز آشنایی خوبی با مقوله رسانه ملی دارد و فردی متدین، خوش فکر و صاحب نظر به مسائل رسانه است.

وی خاطرنشان کرد: امید است نوع برخورد صدا و سیما با دولت منصفانه و دو جانبه باشد نه یک طرفه.

وی درباره اکران فیلم «عصبانی نیستم» یادآور شد: آقایان اشکالاتی را در خصوص این فیلم مطرح کرده‌اند و باید منتظر بود و آخرین اصلاحیه‌ها را بر آن دید چرا که در خصوص این فیلم حساسیت‌هایی وجود دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها