امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124470
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی مرکز امور شورای حل اختلاف کشور، معاون قضایی دادگستری و رییس شوراهای حل اختلاف ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی مرکز امور شورای حل اختلاف کشور، معاون قضایی دادگستری و رییس شوراهای حل اختلاف خوزستان از نجات یک اعدامی پس از 24 سال خبر داد.

زبیدی نیا دراین باره اظهار کرد: با وساطت حجت الاسلام عماره رئیس شعبه 29 ویژه حمایت از زندانیان محکومین به قصاص مجتمع شماره 4 شورای حل اختلاف اهواز این زندانی اعدامی پس از تحمل 24 سال زندان توسط اولیای دم بخشیده شد.

وی گفت: مردی که متهم بود در خرداد ماه سال 1368 در یکی از محلات اهواز اقدام به سرقت از طلا فروشی نموده و صاحب مغازه را نیز به قتل رسانده بود با حکم دادگاه، تایید دیوان عالی کشور و تنفیذ حکم توسط رئیس قوه قضاییه قرار بود قصاص شود اما با بخشش اولیای دم که از اقلیت دینی صابئین هستند این متهم تولدی دوباره یافت.

وی افزود: طی مراحل مختلف قانونی و دادگاهی متهم محکوم به قصاص شد ولی خانواده مقتول به خاطر رضای خدا از حق خویش گذشت کردند و فرصت زندگی دوباره به وی دادند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار