امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124480
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه رسمی سازمان زندان‌ها، در دیدار رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه رسمی سازمان زندان‌ها، در دیدار رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با امام جمعه کرمان، امام جمعه کرمان ضمن تقدیر از زحمات مجموعه کارکنان سازمان زندان‌ها گفت: زندانبانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یکی از مشاغل سخت و طاقت فرساست که اجر آن با خداست.

اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در دیدار با آیت اله سید یحیی جعفری نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان گفت: نظام زندانبانی کشور بر مبنای فعالیتهای فرهنگی و تربیتی پایه ریزی شده است و همه باید سعی کنیم وقتی فردی طبق قانون به مجازات حبس محکوم می‌شود خانواده وی دچار آسیب نگردد.

رئیس دفتر بازرسی ویژه قوه قضاییه با تاکید بر اینکه هم اینک اقدامات فرهنگی بسیار زیادی در زندانهای کشور در حال اجراست، گفت: اعتقاد ما این است که زندانیان پس از حبس نباید از جامعه جدا شوند چرا که این موضوع باعث گرایش دوباره آنها به سوی بزه و جرم خواهد بود بر همین اساس نظام زندانبانی توجه ویژه ای در توسعه فعالیت‌های اشتغال‌زایی و حرفه آموزی دارد تا زندانی پس از پایان دوران محکومیت خود به صورت اصلاح شده و توانمند به جامعه بازگردد.

آیت الله سید یحیی جعفری نیز در این دیدار با بیان اینکه زندانبانی یکی از مشاغل سخت و طاقت فرساست، گفت: در بازدیدی که از زندان‌های کرمان داشتم شاهد زحمات بی شائبه کارکنان زندانها بودم که قطعا این زحمات جز با پاداش معنوی قابل جبران نیست.

امام جمعه کرمان با تاکید بر استمرار فعالیت های فرهنگی در زندان‌ها گفت: در زندان‌های کرمان شاهد فعالیت‌های گسترده فرهنگی بودم که امیدوارم با این اقدامات شاهد کاهش جمعیت ورودی زندانها باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار