امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124482
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
حسین اختری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه مطبوعات امسال از چند جنبه دارای ضعف بود. اولین ضعف این دوره از نمایشگاه بحث ...

حسین اختری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه مطبوعات امسال از چند جنبه دارای ضعف بود. اولین ضعف این دوره از نمایشگاه بحث طراحی آن بود به طوریکه شرکت مجری اطلاعات نمایشگاهی نداشته و غرفه‌ها را براساس سلایق جانمایی و غرفه‌بندی کرده است.

وی ادامه داد: بر اساس غرفه‌بندی که صورت گرفته است می‌توان گفت که هیچ یک از غرفه‌ها سر جای خودش نیست و تنظیمات روی اصول انجام نشده است.

مسئول غرفه روزنامه جوان در ادامه متذکر شد: پلن نمایشگاه مطبوعات باید روی سایت معاونت مطبوعاتی با تمام جزئیات قرار می‌گرفت اما متأسفانه ستون‌های بزرگی که در وسط برخی از غرفه‌ها است در پلن نمایشگاه مطبوعات که روی سایت معاونت مطبوعاتی ارشاد قرار گرفت مشخص نشده بود. این ستون‌ها فضای بزرگی از غرفه‌ها را اشغال کرده و چهره نامناسبی را ایجاد کرده است.

وی گفت: مؤسسه نشر آوران در دوره‌های گذشته تجربه برگزاری چندین دوره نمایشگاه مطبوعات را داشت و بسیاری از اشکالات طی دوره‌های متوالی مرتفع شد اما هم‌اکنون برگزاری این دوره از نمایشگاه از مسئولیت این مؤسسه هم خارج شده است.

وی با اشاره به عدم حضور بسیاری از نشریات تخصصی و ورزشی در بیستمین دوره نمایشگاه مطبوعات بیان داشت: به دلیل جانمایی نامناسب بسیاری از غرفه‌ها در این دوره، بسیاری از نشریات حضور نیافتند.

به گفته وی، اینکه براساس خواسته نشریات و مطبوعات غرفه‌بندی صورت نگرفت می‌تواند بزرگترین ضعف برگزاری این دوره از نمایشگاه مطبوعات باشد.

اختری همچنین با بیان اینکه باید به هر قیمتی در سال گذشته نمایشگاه مطبوعات برگزار می‌شد و برگزاری آن به تأخیر نمی‌افتاد، یادآور شد: مردم از مطبوعات و نشریات قهر کرده‌اند و ما نباید قهر آنها را تمدید کنیم چرا که این یک ضربه به جامعه رسانه‌ای کشور است.

مسئول غرفه روزنامه جوان خاطرنشان کرد: اگر سال گذشته نمایشگاه مطبوعات برگزار می‌شد مسلماً ضعف‌های امروز را نداشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار