امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124496
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین انتظامی امروز در آیین افتتاحیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات ضمن تشکر از حضور علی ...

به گزارش خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین انتظامی امروز در آیین افتتاحیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات ضمن تشکر از حضور علی لاریجانی به دلیل حضور در افتتاحیه این دوره از نمایشگاه مطبوعات اظهار داشت: از وزیر ارشاد و معاونین مطبوعاتی سابق ارشاد به دلیل حضور در این همایش کمال تشکر و قدردانی را دارم.

معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد گفت: بیستمین نمایشگاه مطبوعات از امروز تا روز جمعه با حضور 560 غرفه از رسانه‌ها و کسب و کار مرتبط با آن تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه حوزه کسب و کار مرتبط با رسانه امسال به نمایشگاه مطبوعات افزوده شده است ادامه داد: نشریات دانشجویی در سه حوزه در بیستمین نمایشگاه مطبوعات حضور دارند.

وی گفت: جا دارد از همفکری شورای هماهنگی تشکل‌های مدیریتی مطبوعاتی تشکر کنم.

انتظامی یادآور شد: یکی از تغییرات رویکردی ورود صنوف به طراحی‌ها و سیاست‌گذاری‌ها بود که امید است سال آینده نمایشگاه مطبوعات به تشکل‌های مدیریتی مطبوعاتی و رسانه‌ها واگذار شود و دولت از تصدی‌های غیرضروری فاصله گیرد.

انتظامی یادآور شد: امید است این همایش به خصوص با شعار آزادی مسئولانه که معرف نگاه رسانه‌ها به حوزه کاری خودشان است به تعالی و توسعه مطبوعات و سایر حوزه‌ها کمک کند.

معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد خاطرنشان کرد: کسانی که با آزادی مطبوعات و رسانه‌ها موافق نیستند رسانه‌ها را متهم به آزادی بی‌حد و حصر می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها