امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124498
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
 به گزارش خبرنگار جامعه فارس، حسین انتظامی امروز در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و در جمع خبرنگاران اظهارداشت: اضافه شدن بخش کودک و نوجوان و همچنین بخش ...

 به گزارش خبرنگار جامعه فارس، حسین انتظامی امروز در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و در جمع خبرنگاران اظهارداشت: اضافه شدن بخش کودک و نوجوان و همچنین بخش کسب و کار اتفاق خوبی بود که در شورای سیاستگذاری صورت گرفت.

معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در سالهای گذشته فقط شاهد حضور رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها بودیم، افزود: بازدیدکنندگان می‌توانند با حضور در نمایشگاه مطبوعات از فعالیت رسانه‌ها بازدید کنند و با خدمات چاپ آشنا شوند.

وی با اشاره به شعار این دوره از نمایشگاه مطبوعات، افزود: شعار این دوره از نمایشگاه مطبوعات با عنوان آزادی مسئولانه با همکاری شورای هماهنگی تشکل‌های مدیریتی انتخاب شد.

انتظامی اضافه کرد: هیچ یک از اهالی مطبوعات معتقد نیستند در تهیه و تأمین خبر آثار بی قید و شرط وجود داشته باشد.

معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفتک رسانه‌های ما به افرادی متعهد که در چارچوب قانون و اخلاق فعالیت می‌کنند احتیاج دارد.

انتظامی درباره نارضایتی غرفه‌داران از جانمایی غرفه‌ها گفت: امسال برای اولین بار جانمایی‌ها به شکل الکترونیک صورت گرفت و این در حالی است که در مراجعه حضور معمولاً بی عدالتی انجام می‌شود.

وی همچنین در خصوص تکاپوی غرفه‌داران در اولین روز برگزاری نمایشگاه مطبوعات برای ساختن غرفه‌ها گفت: معمولاً در تمام نمایشگاه‌ها در ایران، اولین روز به این مسئله اختصاص می‌یابد.

انتظامی خاطرنشان کرد: با تمهیداتی که ایجاد شده در سال‌های آینده برگزاری نمایشگاه مطبوعات به صنوف واگذار می‌شود و معاونت مطبوعاتی ارشاد فقط نقش سیاستگذاری خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها