امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124503
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پلیس رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی را به بهانه در خطر بودن جان‌شان، با گلوله هدف قرار ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پلیس رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی را به بهانه در خطر بودن جان‌شان، با گلوله هدف قرار دادند که این فرد بر اثر شدت جراحات جان باخت.

به گزارش روزنامه «هاآرتص»، پلیس رژیم صهیونیستی یک جوان عرب را که با چاقو به آنها حمله کرده بود، با ضرب گلوله کشت. با این حال، با توجه به تردیدها درباره اینکه این افسران پلیس هنگام تیراندازی، پروتکل را نقض کرده باشند، در حال بازجویی هستند.

ماجرا از آنجا شروع شد که «خیر الدین الحمدان» جوان 22 ساله فلسطینی در حالی که یک چاقو به دست داشت به خودرو پلیس نزدیک شده و قصد داشت افسران پلیس را با چاقو بزند. پلیس رژیم صهیونیستی مدعی شد، افسران ابتدا کوشیدند با شلیک هوایی او را از حرکت باز دارند اما وقتی مشاهده کردند او متوقف نمی‌شود، به دلیل ترس از جان خود، به او شلیک کردند. این در حالی است که آنها علت اقدام این جوان را نمی‌دانستند.


اما در تصاویر شبکه تلویزیونی «CCTV»، افسران پلیس تیر هوایی شلیک نکرده‌اند. در این تصویر، پلیس از خودرو خارج شده و به این جوان تیراندازی کرده است. از آنجائیکه این تیر به قسمت فوقانی بدن این جوان شلیک شده بود، او در اثر شدت جراحات جان باخت. خانواده او می‌گویند چرا پلیس در اولین اقدام خود، به قسمت فوقانی بدن او شلیک کرده است.

طبق این تصاویر، افسران پلیس در خودرو بوده‌اند و جان آنها در خطر نبوده است. به علاوه تصاویر تلویزیونی نشان می‌دهد پلیس بعد از تیراندازی، به جای خبر کردن آمبولانس، این جوان را به سمت خودرو پلیس کشانده است. در حال حاضر، پلیس مظنون شده این افسران طبق پروتکل عمل نکرده‌اند، از این رو، این حادثه در حال بررسی است.
انتهای پیام/م
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار