امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124510
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری قدس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین طی ماه جاری به شورای امنیت سازمان ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری قدس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین طی ماه جاری به شورای امنیت سازمان ملل می‌رود تا درباره قطعنامه‌ای که به موجب آن اراضی اشغالی 1967 را اراضی دولت فلسطینی بر می‌شمرد، بحث و گفتگو و علاوه بر آن زمان پایان اشغالگری را تعیین کنند.

محمود عباس امروز(شنبه) در نشستی فوق‌العاده در مقر ریاست تشکیلات خودگردان فلسطینی در شهر رام الله گفت: «ما از شورای امنیت سازمان ملل بیانیه‌ای را می‌خواهیم که در آن اقدامات متجاوز گرانه اسرائیل و حملات آن علیه مقدسات محکوم شود».

وی در ادامه افزود: «طرح درخواست را طی ماه جاری تقدیم شورای امنیت خواهم کرد و در صورتی که برای این طرح 9 رای مثبت داده شود به شورای امنیت ارائه می شود و این شورا ممکن است آن را رد و یا قبول کند که در اینصورت برنامه هایی خواهیم داشت که آنها را گام به گام ارائه می کنیم».

رئیس تشکیلات خودگردان همچنین به حوادث اخیر و انفجارها در غزه اشاره کرد و گفت: انفجارهای که منازل مسکونی برخی از رهبران فتح را هدف قرار داده است را محکوم می کنیم و ما می دانیم که چه کسانی و با چه هدفی دست به این اقدامات زدند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها